Liberał, konserwatysta, socjalista, czy kapitalista. Może Wy wiecie, jaki jest [Waszym zdaniem]

Premier Donald Tusk w ogrodach Kancelarii Premiera
Premier Donald Tusk w ogrodach Kancelarii Premiera Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
In vitro przez pary homoseksualne Donald Tusk nazwał wczoraj "hodowaniem dzieci", po czym dodał że poprze "liberalny" projekt ustawy o zapłodnieniu. O związkach partnerskich mówił, że jest "staroświecki" więc dopuszcza tylko ustawę, która rozwiąże niektóre prawne problemy ludzi żyjących bez ślubu. Kiedyś liberał, dziś konserwatysta, kiedyś zwolennik zupełnie wolnego rynku, dziś socjalista. Jaki jest Tusk?


Czy rozumiecie, co się stało z liderem Platformy Obywatelskiej? Czy to on zmienił poglądy, czy chodzi wyłącznie o politykę. Tusk zorientował się, że Polacy są w gruncie rzeczy bardzo konserwatywni, więc on także stał się konserwatystą. Tusk zorientował się, że Polscy chcą państwa socjalnego, więc rzucił hasło budowy Inwestycji Polskich.

Nasze pytanie jest dziś więc w sumie bardzo proste: Czy wiecie, w którą stronę Donald Tusk pcha Polskę, czy rozumiecie czego chce, jakiej Polski chce. Bo na jego zwrotach, na jego zakrętach naprawdę można się zgubić.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza