nt_logo

Gwiazda "Królowych życia" zawalczy w oktagonie Fame MMA. Kim jest Lala Laluna?

Joanna Stawczyk

06 kwietnia 2022, 22:04 · 3 minuty czytania
Już w maju kolejna odsłona gali Fame MMA. Włodarze najbardziej popularnej federacji freak fighterskiej zapraszają do współpracy gorące nazwiska wśród artystów, influencerów, blogerów i osobowości telewizyjnych. Na 14. gali swoje umiejętności w oktagonie zaprezentuje się gwiazda "Królowych życia". Co wiadomo o Lala Lalunie, czyli Katarzynie Alexander? Podczas konferencji próbowała skompromitować przeciwniczkę.


Gwiazda "Królowych życia" zawalczy w oktagonie Fame MMA. Kim jest Lala Laluna?

Joanna Stawczyk
06 kwietnia 2022, 22:04 • 1 minuta czytania
Już w maju kolejna odsłona gali Fame MMA. Włodarze najbardziej popularnej federacji freak fighterskiej zapraszają do współpracy gorące nazwiska wśród artystów, influencerów, blogerów i osobowości telewizyjnych. Na 14. gali swoje umiejętności w oktagonie zaprezentuje się gwiazda "Królowych życia". Co wiadomo o Lala Lalunie, czyli Katarzynie Alexander? Podczas konferencji próbowała skompromitować przeciwniczkę.
Kim jest Lala Laluna? Katarzyna Alexander z "Królowych życia" w Fame MMA Fot. YouTube.com/@TTV

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google

Gala Fame MMA 14 - miejsce, data, bilety, karta walk

Włodarze jednej z najbardziej znanych organizacji freak fighterskich w Polsce, czyli Wojtek Gola i Boxdel nie każą czekać długo fanom sportowych emocji na kolejne wydarzenie. Ostatnia gala odbyła się pod koniec marca w Gliwicach, natomiast już wiadomo, że Fame MMA 14 po raz pierwszy w historii zawita do Krakowa. Dokładniej odbędzie się 14 maja 2022.


Na zbliżającej się gali włodarze zapowiedzieli nowe gwiazdy, świeże konflikty i jeszcze więcej fame’u. Tak prezentuje się karta walk Fame MMA 14:

  • Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU
  • Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
  • Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
  • Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
  • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
  • Robert Karaś - Adam Aj Josef
  • Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński
  • Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
  • Katarzyna Laluna Alexander - Klaudia Sheeya Kołodziejczyk

Bilety na Fame MMA 14 rozeszły się praktycznie w całości niecałą dobę od wystartowania sprzedaży. Większość miejsc w krakowskiej Tauron Arenie została wyprzedana. Wyłącznym serwisem prowadzącym dystrybucję wejściówek jest ebilet.pl.

Katarzyna Alexander z "Królowych życia" vs  Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk

Kibice i fani są wyjątkowo ciekawi jednej z dwóch kobiecych starć zbliżającej się gali. W oktagonie na gali Fame MMA 14, Lala Laluna, czyli Katarzyna Alexander z "Królowych życia" będzie walczyć z Klaudią "Sheeyą" Kołodziejczyk, znaną z TikToka i Instagrama. Podczas konferencji, która odbyła się w Łodzi, gwiazda TTV wyjawiła kulisy swoich sportowych osiągnięciach z lat młodości. Mówiła o zdobytych medalach w trójboju siłowym, który trenowała za młodu.

Laluna postanowiła utrzeć nosa młodej trenerce, która prywatnie jest dziewczyną popularnego youtubera, Tomasza "Gimpera" Działowego. Zarzuciła tiktokerce, że nagrania, na których pokazuje, jak swoimi udami miażdży arbuzy, są spreparowane.

Wręczyła jej arbuza i kazała udowodnić, że nie kłamie. Początkowo spłoszona Kołodziejczyk, jednak zdołała zgnieść twardy owoc.

Kim jest Katarzyna Alexander, czyli Laluna Unique? Bohaterka "Królowych życia"

Katarzyna Alexander, znana pod pseudonimem Laluna Unique urodziła się w 1983 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 39 lat. Zrobiło się o niej głośno, kiedy dołączyła do bohaterów programu "Królowe życia" w 6. sezonie.

Celebrytka jest fotomodelką, a także modelką bielizny. Poza tym prowadzi własny biznes z perukami. W wielu odcinkach możemy zobaczyć u niej rozmaite modele fryzur. Katarzyna odznacza się jednym z bardziej wyrazistych wizerunków spośród "królewskiej ekipy". Niektórzy widzowie twierdzą, że to najbardziej kontrowersyjna postać kobieca z uwagi na ilość zabiegów i operacji medycyny estetycznej, którym się poddała.

39-latka odznacza się krągłymi kształtami. Poza tym jest mocno wytatuowana. Spora dziara zdobi chociażby jej szyję. Laluna nie ukrywa, że kocha luksusowe samochody, ubrania i wnętrza. Gustuje także w młodszych mężczyznach, co było widać w niejednym odcinku, kiedy występowała wraz ze swoim ówczesnym chłopakiem.

W programie widzowie mogli poznać także jej córkę Laurę, przyjaciółkę "Żyletę" oraz mamę Lidię, z którą ma bardzo dobry kontakt, co wzbudza sympatię fanów formatu. W ostatnim sezonie można było zobaczyć, że Katarzyna skupiła się na poprawie formy i rozwijaniu swoich umiejętności w zakresie mieszanych sztuk walki.

Starania Laluny zaowocowały zaproszeniem do Fame MMA. Ostatnio w rozmowie z RealnewsPL podkreśliła, że zamiłowanie do bicia się nie jest dla niej wcale czymś nowym. Oznajmiła, że w przeszłości miewała różne sytuacje.

Uwielbiam się bić. Dochodziło do starć. Ja kiedyś lubiłam latać po baletach, po dyskotekach za młodzieńczych czasów. Kiedyś tak było, że takie dyskoteki były... Kiedyś miałam taką modę bicia się za młodzieńczych lat. (red. Kiedy ktoś mnie zaczepi) lecę jak z dziką świnią zaznaczyła. Wyjaśniła, że "nie jest patologią, lecz ma swój charakter".

Celebrytka podkreśliła, że ostro trenuje do walki z tiktokerką. Co więcej, do kategorii wagowej zrzuciła specjalnie już ponad 11 kg. Gwiazda "Królowych życia" oznajmiła w rozmowie z TVreklama, że o walce na Fame MMA 14 dowiedziała się na początku marca. Mimo dość krótkiego okresu przygotowań, jest zmobilizowana i cieszy się, że będzie mogła stanąć z "Sheeyą" oko w oko w oktagonie. Laluna twierdzi, że pomiędzy nią i przeciwniczką nie ma żadnego sporu.

Katarzyna zapewniła, że operacje plastyczne, które przeszła, nie przeszkadzają jej w treningach i przygotowaniach do starcia. Co więcej, wiadomo, że to nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy będzie biła się w formule MMA. Podobno ma już zakontraktowanych kilka, kolejnych walk.

Czytaj także: https://natemat.pl/403579,skandal-po-gali-fame-mma-13-ferrari-przerwal-wywiad-i-ruszyl-na-ratunek