nt_logo

Ewan McGregor zalegalizuje związek z kochanką. Dla niej odszedł od żony

Ewan McGregor, który przez lata był uznawany za jednego ze zdolniejszych aktorów swojego pokolenia, lada moment weźmie ślub z kochanką, dla której zostawił Evę Mavrakis po 22 latach małżeństwa. Mary Elizabeth Winstead została ostatnio sfotografowana z pięknym pierścionkiem. Para, która wychowuje razem syna, ma pobrać się jeszcze w tym tygodniu.


Ewan McGregor zalegalizuje związek z kochanką. Dla niej odszedł od żony

Joanna Stawczyk
21 kwietnia 2022, 15:31 • 1 minuta czytania
Ewan McGregor, który przez lata był uznawany za jednego ze zdolniejszych aktorów swojego pokolenia, lada moment weźmie ślub z kochanką, dla której zostawił Evę Mavrakis po 22 latach małżeństwa. Mary Elizabeth Winstead została ostatnio sfotografowana z pięknym pierścionkiem. Para, która wychowuje razem syna, ma pobrać się jeszcze w tym tygodniu.
Ewan McGregor ożeni się z Mary Elizabeth Winstead. Zostawił dla niej żonę Fot. Rex Features/East News

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google

  • Ewan McGregor planuje ślub z Mary Elizabeth Winstead. Aktor poznał ją na planie filmowym.
  • Od tego, jak zostawił dla Winstead żonę minęło już 5 lat. Był związany ponad dwie dekady z Eve Mavrakis.
  • Para, która w czerwcu 2021 r. powitała na świecie syna, niebawem złoży przysięgę małżeńską. Ostatnio podczas imprezy w Los Angeles na dłoni aktorki można było dostrzec okazały pierścionek.

Ewan McGregor porzucił żonę dla młodszej o 14 lat aktorki

Pochodzący ze Szkocji Ewan McGregor, który zagrał m.in. w "Gwiezdnych wojnach" i "Moulin Rouge!", przez lata zgodnego małżeństwa i wspólnego wychowywania dzieci z żoną był uznawany za jedną z bardziej rodzinnych gwiazd w Hollywood.

Gwiazdor poznał swoją pierwszą żonę, Eve Mavrakis, na planie brytyjskiego serialu "Kavanagh QC". Francuską producentka filmowa greckiego pochodzenia pełniła rolę scenografki, a on wcielił się w epizodyczną rolę. Miłość rozkwitała, a zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 1995 roku.

Rok później na świat przyszła ich pierwsza córka Clara Mathilde. W 2001 urodziła im się druga córka Esther Rose, a w 2011 roku Anouk. W 2006 roku para zdecydowała się na adopcję kolejnej córki, Jamiyan.

McGregor chwalił się, że w imię uczucia do żony i ukochanych córek wytatuował sobie serce na ramieniu. Choć, jak to w show-biznesie bywa nie brakowało plotek o ich kryzysach - m.in. w 2001 roku krążyły pogłoski o romansie aktora z Nicole Kidman na planie filmu "Mouline Rouge" - McGregor i Mavrakis z powodzeniem trwali w małżeństwie ponad dwie dekady.

Dopiero poznanie Mary Elizabeth Winstead na planie do serialu "Fargo" w 2016 roku okazało się końcem dla wieloletniego związku aktora. Wówczas paparazzi sfotografowali młodszą kobietę i McGregora podczas namiętnych pocałunków w londyńskiej restauracji. Gwiazdor opuścił matkę swoich dzieci w atmosferze niemałego skandalu.

Rozstanie rodziców boleśnie odczuły córki, które stanęły solidarnie po stronie matki. W 2018 roku, kiedy aktor złożył pozew rozwodowy, jego najstarsza córka Clara nazwała go "d*****m", a jego kochankę "śmieciem". Do rozwodu ostatecznie doszło w 2020 roku. Żona McGregora postarała się w sądzie o solidne pieniądze od męża (15 tys. funtów na dzieci i alimenty dla siebie w wysokości 40 tys. funtów miesięcznie) oraz willę w Los Angeles.

Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead już wkrótce zostaną małżeństwem

Warto nadmienić, że Mary Elizabeth Winstead była wcześniej mężatką. Przez 7 lat była z Rileyem Stearnsem. W kwietniu 2017 roku para rozwiodła się. Kiedy spięcia z między byłą żoną a McGregorem ucichły, para zdecydowała się na potomstwo. W czerwcu 2021 roku urodził się ich synek, Laurie.

Kiedy w tym roku 51-letni gwiazdor odbierał nagrodę Emmy za dla najlepszego aktora w serialu "Halston", zwrócił się w krótkim wystąpieniu do Winstead i swoich pociech. – Mary, tak bardzo cię kocham. Zabiorę (red. nagrodę) do domu i pokażę naszemu synkowi. A moje piękne dziewczynki, które, wiem, że oglądają, również pozdrawiam – powiedział.

W marcu aktorska para gościła na imprezie w Los Angeles, gdzie ochoczo pozowali razem na ściankach. Na palcu aktorki błyszczał okazały. Jak donosi teraz portal Page Six, Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead już wkrótce zostaną małżeństwem.

W piątek (22 kwietnia) mają zalegalizować swój związek. "Są bardzo zakochani, a ich pierwsze dziecko, które przyszło na świat w zeszłym roku, tylko wzmocniło tę więź" – przekazał informator serwisu.

Czytaj także: https://natemat.pl/408253,anja-rubik-zakochana-kim-jest-partner-modelki