nt_logo

Britney Spears wreszcie wychodzi za mąż! Z irańskim modelem jest od sześciu lat

Odkąd kilka miesięcy temu Britney Spears wyzwoliła się po latach spod kurateli ojca, świat bacznie śledzi jej kolejne poczynania. Wygląda jednak na to, że dla 40-letniej piosenkarki ważniejsze niż kariera jest na razie życie osobiste. Jak donoszą amerykańskie media, Britney wyjdzie dziś za mąż za Sama Asghariego.


Britney Spears wreszcie wychodzi za mąż! Z irańskim modelem jest od sześciu lat

redakcja naTemat
09 czerwca 2022, 15:10 • 1 minuta czytania
Odkąd kilka miesięcy temu Britney Spears wyzwoliła się po latach spod kurateli ojca, świat bacznie śledzi jej kolejne poczynania. Wygląda jednak na to, że dla 40-letniej piosenkarki ważniejsze niż kariera jest na razie życie osobiste. Jak donoszą amerykańskie media, Britney wyjdzie dziś za mąż za Sama Asghariego.
Britney Spears i jej narzeczony Sam Asghari fot. FaceToFace / REPORTER
  • Britney Spears karierę zaczęła jako 11-latka, by przez wiele lat - aż do załamania nerwowego, które przeszła w wieku 2007 roku - nie zwalniać tempa
  • W 2008 roku sąd ubezwłasnowolnił piosenkarkę w kryzysie psychicznym. Kuratelę miał nad nią "czasowo" sprawować ojciec
  • Podczas zeszłorocznego procesu wyszedł na jaw szereg szokujących szczegółów dotyczących kurateli - Britney była zmuszana do pracy, stosowania antykoncepcji i przyjmowania leków psychotropowych. Musiała prosić o każdego dolara wydzielanego jej z jej własnej fortuny

W listopadzie 2021 roku Britney Spears, która 20 lat wcześniej została uznana przez magazyn "Forbes" za najbardziej wpływową osobę roku, wyzwoliła się decyzją sądu spod trwającej 13 lat kurateli.

Piosenkarka zapowiedziała pozwy przeciw członkom swojej rodziny, którzy nie tylko uczynili z niej więźnia własnego domu, ale i roztrwonili większość z szacowanej w 2008 roku na 125 mln dolarów fortuny piosenkarki.

Ostatnie miesiące spędziła, wypoczywając i podróżując ze swoim narzeczonym Samem Asgharim. Para adaptowała psa, a potem zaczęła starać się o dziecko. Już podczas procesu Britney mówiła o tym, że chciałaby jeszcze zostać matką, ale ojciec zmusza ją do noszenia spirali antykoncepcyjnej.

W kwietniu tego roku piosenkarka poinformowała fanów, że jest w ciąży z Asgharim. Niestety dwa miesiące później poroniła. Para nie zmieniła jednak swoich planów ślubnych.

Britney Spears i Sam Asghari - jak się poznali?

Britney i Sam poznali się sześć lat temu na planie do jej teledysku "Slumber Party". Co ciekawe, pochodzący z Iranu mężczyzna wcielił się tam w faceta, którego podrywa Spears. Para zaręczyła się rok temu i szybko zaczęła planować wspólną przyszłość, która nie była jednak możliwa ze względu na kuratelę.

Jak donoszą amerykańskie media, ślub Britney Spears i Sama Asghariergo ma odbyć się w czwartek 9 czerwca. 40-letnia piosenkarka już jakiś czas temu wspominała, że ma wybraną suknię ślubną. Prawdopodobnie będzie to projekt domu mody Versace, jako że kilka miesięcy wcześniej fotoreporterzy sfotografowali Donatellę Versace odwiedzającą posiadłość Spears.

Wiadomo też, że na ceremonię nie zostanie zaproszony nikt z rodziny Britney poza starszym bratem - Bryanem Spearsem. To jedyny członek bliskiej rodziny, z którym gwiazda nie zerwała kontaktu.

Dla piosenkarki będzie to trzeci ślub. Pierwszy zawarła w Vegas w 2004 roku z przyjacielem z dzieciństwa - przysięgę unieważniono po dwóch dniach i uważa się, że był to po prostu imprezowy wybryk. W tym samym roku Spears wyszła za swojego tancerza Kevina Federline'a, z którym doczekała się dwóch synów - Jaydena i Prestona.

Para rozwiodła się po zaledwie trzech latach, zaś rozstanie zbiegło się z załamaniem nerwowym piosenkarki.

Oprócz szeregu rekordów sprzedaży i nagród muzycznych, Britney Spears ma na koncie jeszcze jeden osobliwy wyczyn - w skali 12 lat przez 7 lat była najczęściej google'owaną celebrytką na świecie. Nie udało się to żadnej innej gwieździe - i to od zarania internetu. I nic nie wskazuje na to, żeby zainteresowanie "księżniczką popu" kiedyś się skończyło.

Czytaj także: https://natemat.pl/377013,britney-spears-dziekuje-fanom-i-ruchowi-freebritney-nie-kryla-wzruszenia