nt_logo

Gessler przygotowuje się na własne wesele. Zdradziła szczegóły uroczystości

Weronika Tomaszewska

15 lipca 2022, 17:17 · 2 minuty czytania
Magda Gessler przygotowuje się do własnego wesela. Niedawno gwiazda "Kuchennych rewolucji" przyjęła oświadczyny od swojego ukochanego Waldemara Kozerawskiego. Teraz para planuje wyprawić wyjątkowe wesele. Restauratora zdradziła szczegóły.


Gessler przygotowuje się na własne wesele. Zdradziła szczegóły uroczystości

Weronika Tomaszewska
15 lipca 2022, 17:17 • 1 minuta czytania
Magda Gessler przygotowuje się do własnego wesela. Niedawno gwiazda "Kuchennych rewolucji" przyjęła oświadczyny od swojego ukochanego Waldemara Kozerawskiego. Teraz para planuje wyprawić wyjątkowe wesele. Restauratora zdradziła szczegóły.
Magda Gessler planuje kolejne wesele. Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google

Pierwsze wesele Gessler i Kozerawskiego

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od lat 80. Jednak na wiele lat ich drogi się rozeszły - ona wyjechała do Hiszpanii, on do Kanady. Na swoje kolejne spotkanie czekali aż 20 lat.


Słynna restauratorka w najnowszej rozmowie z portalem cozatydzien.pl wróciła wspomnieniami do tamtego czasu. Okazuje się, że wtedy ze swoim ukochanym wyprawiła wesele. Co ciekawe, nie wspomniała nic o zaślubinach.

- Dostałam kwiaty na 18. rocznicę mojego wesela. Ponieważ przed moim ślubem, tu w Krakowie w restauracji, którą sama stworzyłam pod Teatrem Starym ja i mój mąż mieliśmy wesele - mówiła.

Czytaj także: Lara Gessler w poruszającym wpisie zwraca się do zmarłego ojca. Miałby dziś urodziny

Gessler przyjęła zaręczyny

Gessler kilka miesięcy temu pochwaliła się okazałym pierścionkiem z czarnym diamentem. Okazało się, że gwiazda TVN oficjalnie została narzeczoną. Kozerawski poprosił ją o rękę, gdy byli razem na Sri Lance.

- Gdy ktoś ci wręcza taki pierścionek, w takich okolicznościach jak Sri Lanka, przy zachodzącym słońcu, jest pięknie - wyznała rozmarzona.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" o swoim planach na ślub z Kozerawskim

Właścicielka restauracji "U Fukiera" ostatnio celebrowała ślub swojego syna Tadeusza Müllera. Tymczasem Gessler w wywiadzie dla cozatydzien.pl wyjawiła, kiedy możemy spodziewać się jej drugiego wesela. - Moje będzie pewnie późną jesienią - zdradziła.

Opowiedziała też, jak miałaby wyglądać jej wymarzona uroczystość.- Cicho i wśród najpiękniejszej przyrody i najbliższych przyjaciół... Ja chcę z miłością, romantyczne, bardziej w stylu João Gilberto, muzyki brazylijskiej, gdzieś klimaty właśnie Meksyk, tego typu albo polskie Mazury. Ale żeby było pięknie i cudownie, i żeby było raczej skromnie niż na bogato - wyjaśniła.

Jurorka "MasterChefa" ma też pomysł na to, jak będzie wyglądać jej kreacja tego dnia. Planuje połączyć kolor biały z beżowym lub różem.

Przypomnijmy, że Waldemar Kozerawski jest z zawodu lekarzem medycyny estetycznej. Od lat mieszka w Toronto, gdzie prowadzi klinikę. Magda Gessler jakiś czas temu opisywała, jak wygląda jej związek na odległość.

Czytaj także: Adamczyk był tylko krótkim rozdziałem w historii jej romansów. Oto wszyscy mężczyźni Magdy Gessler

- Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią… choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie (...). To bardzo silny związek, ale rozumiem, o co chodzi… Waldemar dobrze czuje się w Kanadzie, ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim. Będziemy mieszkać i w Kanadzie, i w Kolumbii - tłumaczyła.

Czytaj także: https://natemat.pl/403185,magda-gessler-potwierdzila-zareczyny-kiedy-slub