nt_logo

Auto używane w bardzo dobrym stanie i z gwarancją? Poznaj Volkswagen Financial Services STORE

redakcja naTemat

09 sierpnia 2022, 06:21 · 3 minuty czytania
Samochód z rynku wtórnego bez jakiegokolwiek ryzyka – z gwarancją pewnego pochodzenia, świetnego stanu technicznego i przebiegu, a do tego dostępny od ręki (w wygodnym finansowaniu lub za gotówkę). Wszystko to z profesjonalnym doradztwem i w miłej atmosferze. Nie, to nie scenariusz filmu fantasy – takie rzeczy dzieją się naprawdę, musisz tylko zgłosić się pod odpowiedni adres...


Auto używane w bardzo dobrym stanie i z gwarancją? Poznaj Volkswagen Financial Services STORE

redakcja naTemat
09 sierpnia 2022, 06:21 • 1 minuta czytania
Samochód z rynku wtórnego bez jakiegokolwiek ryzyka – z gwarancją pewnego pochodzenia, świetnego stanu technicznego i przebiegu, a do tego dostępny od ręki (w wygodnym finansowaniu lub za gotówkę). Wszystko to z profesjonalnym doradztwem i w miłej atmosferze. Nie, to nie scenariusz filmu fantasy – takie rzeczy dzieją się naprawdę, musisz tylko zgłosić się pod odpowiedni adres...
Fot. mat. prasowe

... mówiąc precyzyjnie: na ulicę Łopuszańską 36 w Warszawie. Działa tam Volkswagen Financial Services STORE, czyli salon, który o sto osiemdziesiąt stopni zmieni wszystkie twoje dotychczasowe skojarzenia związane z zakupem "używki". 

W tym miejscu pewna ciekawostka: mamy tutaj do czynienia z jedynym na świecie salonem sprzedaży samochodów używanych pod marką własną Volkswagen Financial Services.

Omijaj ogłoszenia-pułapki, którymi najeżony jest internet, zapomnij też o "typowych handlarzach", którzy – patrząc ci prosto w oczy – opisują absolutnie każdy samochód (nawet ten z bardzo mroczną przeszłością) jako igiełkę tudzież inną laleczkę, której sprzedaż wywołała spazmatyczny płacz u Niemca.

Świat się zmienia, a więc korzystaj z tego, że na rynku pojawiły się nowoczesne, naprawdę przejrzyste i bezpieczne formy zakupu pojazdów używanych. Zwłaszcza dziś, gdy dostępność aut nowych jest kwestią, nazwijmy to delikatnie, dosyć problematyczną, nie wspominając nawet o ich cenach, które rosną w szybkim tempie.

Nie chcesz lub nie możesz czekać w wielomiesięcznej kolejce? Marzysz o tym, aby w kieszeni zostało ci sporo pieniędzy, oszczędzając niemałą kwotę w porównaniu z ceną "nówki"? A więc ruszaj na Łopuszańską. Znajdziesz tam mnóstwo zadbanych, świeżych i "prześwietlonych" pod każdym kątem samochodów – wybierz swój ideał i... wyjedź nim z salonu nawet dziś!

Co znajdziesz w tym miejscu?

Volkswagen Financial Services STORE to wyłącznie kilkuletnie poleasingowe samochody marek z Grupy Volkswagen. Dzięki temu masz pewność, że historia każdego egzemplarza została zweryfikowana, po czym pojazd trafił w ręce pracowników salonu, którzy (naprawdę uważnie) przyjrzeli się stanowi technicznemu, usuwając ewentualne mankamenty – oczywiście zgodnie z procedurami stosowanymi w ASO. 

Dodajmy, że równie wysoki jest tutaj poziom wyszkolenia sprzedawców. Nie wierzysz na słowo? Zaufaj więc punktacji w wyszukiwarce Google, gdzie dotychczasowi klienci salonu przy Łopuszańskiej przyznali mu aż 4,9 punktu na 5 możliwych.

Jazda próbna? Ależ oczywiście, nie ma z nią najmniejszych problemów! Chciałbyś zajrzeć do dokumentacji naprawczej, o ile upatrzone auto zaliczyło w przeszłości jakąkolwiek "przygodę"? Oglądaj, sprawdzaj i testuj upatrzony samochód do woli, bez wahania dopytując sprzedawcę o wszystko, co tylko przyjdzie ci do głowy.

Cała historia serwisowa samochodów, jaką dysponuje VW FS STORE, jest dostępna przed zakupem i wykładana jak przysłowiowa kawa na ławę. Dzięki takiemu podejściu masz gwarancję, że kupiony tutaj samochód będzie nie tylko w stanie zbliżonym do salonowego, lecz także spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Zero niemiłych niespodzianek, żadnych przykrych zaskoczeń. Aha, w momencie odbioru zostanie udekorowany czerwoną wstążką, jak na wymarzony prezent przystało.

Pieniądze? Spokojnie, pomyślano i o tym

Na miłe niespodzianki mogą liczyć również ci, którzy nie chcą kupować pojazdu za gotówkę. Volkswagen Financial Services przygotował bowiem naprawdę atrakcyjne warunki finansowania dostępnych tutaj samochodów (od preferencyjnych kredytów, po leasing), włączając w to ofertę nazwaną Autonomią. 

Chodzi tutaj o bardzo wygodne dla portfela połączenie kredytu czy leasingu z abonamentem, w którym spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w trakcie trwania umowy, (która to utrata, dodajmy, będzie znacznie niższa niż w przypadku samochodu nowego). Dla tradycjonalistów mają również klasyczne produkty kredytowe czy leasingowe, w których spłacasz całą wartość auta.

Co istotne, w salonie Volkswagen Financial Services STORE czeka na ciebie również oferta ubezpieczeniowa i pakiet przeglądów serwisowych oraz darmowa 12-miesięczna gwarancja, żebyś mógł spać spokojnie. No i mają świetną kawę. Wszystko w jednym miejscu. 

Opcja wirtualna? Jak najbardziej

Nie po drodze ci do stolicy Polski? Nie załamuj rąk. Zamiast tego wygospodaruj nieco czasu – o dogodnej dla ciebie porze, do wyboru masz 365 dni w roku – usiądź przy komputerze i odpal tę stronę internetową.

Z jej pomocą każdy z dostępnych w owym salonie samochodów obejrzysz bardzo, ale to bardzo dokładnie. Szczegółowe ujęcia zarówno z zewnątrz, jak i ze środka kabiny, bagażnika i komory silnikowej? Możliwość powiększania detali? Widok 360-stopniowy? W każdym z powyższych przypadków odpowiedź brzmi "tak".

Nie masz czasu na wizytę w salonie, żeby podpisać umowę leasingu? Możesz podpisać ją zdalnie podpisem kwalifikowanym, a samochód dostarczą na wskazany przez ciebie adres.

Na stronie znajdziesz nie tylko kompletne informacje na temat każdego z pojazdów, lecz także szczegóły dotyczące finansowania. Przez twoją głowę przewijają się jakiekolwiek pytania dodatkowe? Wystarczy skontaktować się z doradcą i voilà, wszystko jasne! Sprawdź ofertę.