Hanna Lis, Magda Gessler, Tomasz Zimoch i Kora nominowani do Telekamer "Tele Tygodnia"

Hanna Lis została nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Prezenter informacji.
Hanna Lis została nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Prezenter informacji. Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Gazeta
Redakcja "Tele Tygodnia" ogłosiła nominacje do tegorocznych Telekamer. Szansę na nagrodę w kategorii Prezenter informacji mają m.in. Hanna Lis i Beata Tadla. Do miana Osobowości telewizyjnej pretendują m.in. Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk – prowadzący legendarną "Wideotekę Dorosłego Człowieka". Głosować można do 28 lutego.


W 15. edycji Telekamer tygodnika "Tele Tydzień" – jednej z najważniejszych w mediach nagród – głosowanie zostało podzielone na 17 kategorii. Poza wyborem najlepszych aktorów czy seriali, głosować można na najlepszego prowadzącego programy informacyjne. W tej kategorii nominowani są Hanna Lis, Beata Tadla, Anita Werner, Krzysztof Ziemiec i Jarosław Gugała. Miano osobowości telewizyjnej może przypaść Magdzie Gessler, Robertowi Górskiemu, Robertowi Makłowiczowi, Tomaszowi Raczkowi lub Maciejowi Rockowi.

Zobacz też: Debiut z najwyższej półki. Beata Tadla poprowadzi "Wiadomości" w dniu wyborów w USA

Zacięta rywalizacja będzie toczyła się zapewne o miano najlepszego komentatora sportowego. Nominowani w tej kategorii zostali Przemysław Babiarz, Mateusz Borek, Sergiusz Ryczel, Piotr Sobczyński i Dariusz Szpakowski. Czytelnicy i internauci będą mogli zdecydować kto najlepiej sprawdził się jako juror programów rozrywkowych i który z nich był najlepszy.

Czytaj też: Blog Hanny Lis w naTemat

W związku z dużą popularnością programów interwencyjnych postanowiono o przyznaniu nagrody dla najlepszego z nich. Wiele emocji będzie też budziła walka między kanałami: filmowymi, popularnonaukowymi i kulturalnymi, sportowymi oraz informacyjnymi i biznesowymi. Wyniki głosowania internetowego, SMS-owego i pocztowego poznamy 18 marca.


Źródło: "Tele Tydzień"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem
0 0Poważne oskarżenia Edyty Górniak. Wyjaśniła, czym były "podziękowania" Cleo
0 0Youtuber z kolegą nagrał jak jedzie 300 km/h i udawał, że to nie w Polsce. Szybko go namierzono
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy