Projekt otwARTa Scena ma pokazać artystów od mniej znanej strony

otwARTa Scena pozwala podgladać artystów podczas studyjnego nagrania
otwARTa Scena pozwala podgladać artystów podczas studyjnego nagrania materiały prasowe
Widzowie podglądają muzyków w miejscu, do którego zazwyczaj nie mają wstępu – na sali prób. Pierwszymi gośćmi nowego internetowego projektu byli członkowie zespołu Très.B


Lubimy podglądać naszych idoli w nietypowych okolicznościach. Zobaczyć, jak zachowują się poza sceną, nie na wyreżyserowanych teledyskach. Wyczuwalna między członkami zespołu nic porozumienia, ukradkowe uśmiechy, głupie miny. Dzięki temu mamy poczucie, że poznajemy ich bliżej.

otwARTa Scena – projekt powołany do życia przez Roberta Tyskę i Leszka Biolika przy współpracy z Maćkiem Włoczewskim ma pozwolić na takie właśnie „zbliżenie”. Widzowie obserwują zespół w miejscu, do którego w normalnych warunkach nie mają wstępu - w sali prób. Nagranie nie ma jednak nic wspólnego z garażowym graniem. Piosenki wykonywane przez muzyków rejestrowane są na najwyższej jakości sprzęcie, przez co wrażenie intymności zostaje jeszcze wzmocnione. Do tego wszystkiego nagrania są pieknie sfilmowane i znakomicie zmontowane.

Leszek Biolik tak opowiada o projekcie: Mamy w Polsce wielu bardzo dobrych artystów którzy tworzą muzykę na europejskim poziomie, jednak nie znajdują miejsca w popularnych mediach. Chcielibyśmy stworzyć platformę która oferowała by artystom materiał który, jest emisyjny dla radia i telewizji. Jednocześnie spełnia oczekiwania odbiorcy muzyki, tak w Polsce jak i na świecie ( jak np. BBC Sessions). Wykorzystując możliwości promocji w internecie oraz fakt obecności Polski w Europie, mamy nadzieję ofiarować artystom i ich promotorom materiały , które w niczym nie będą się różniły od światowych trendów i standardów.
Pierwszym bohaterem nowego cyklu został zespół Très.B. Grupa zagrała trzy utwory z płyty "40 winks of courage". Zobaczcie, jak Misia Furtak i jej koledzy z zespołu wypadli podczas nagrania.Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ