Edyta Górniak śpiewa "Nothing Else Matters". Na Facebooku burza [Waszym zdaniem]

Edyta Górniak podczas finału Miss Polonia śpiewa "Nothing Else Matters"
Edyta Górniak podczas finału Miss Polonia śpiewa "Nothing Else Matters"
Nieczęsto w [Waszym zdaniem] oddajemy pod Wasz głos występy artystyczne. Ale ten występ Edyty Górniak zaczyna wzbudzać emocje potężne. Może jeszcze nie takie, jak hymn narodowy na Mundialu, ale na Facebooku dużo o Edycie Górniak się pisze. Oceńcie więc sami (zanim TVP skazuje z YouTube to nagranie)


"Boga nie ma" - napisała na Facebooku Kamila. " Omal nie spadłam z łóżka" - stwierdziła Anna po wysłuchaniu występu Edyty Górniak. Maksymilian: "Dzizus ... to ....jest ....straszne....", Aga: "o matko -.- jak ona mogła...".

W obronę wziął Edytę Górniak Adrian (a zgodził się z nim Paweł):
"Tylko w Polsce. Obłędne, klasy światowej wykonanie "Nothing Else Matters" przez Górniak, i oczywiście fala hejtu na YouTube. Bo wiadomo, w jakiś magiczny sposób jak ktoś robi czegos cover, to oryginał umiera i znika. Nie można również po prostu zignorować, jak się nie podoba, tylko trzeba pierd... o "profanacji". Ech..."

Hanna Lis napisała w komentarzach w naTemat: "Świetnie zaśpiewane. Podobnie jak Hymn przed laty. Kobieta ma głos, jak dzwon, a do tego jeszcze wygląda. To cały problem (grzech ) Edyty Górniak."

Oddajemy Wam to nagranie i głos w jego sprawie:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE