Filip Chajzer wystąpił w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Podczas rozmowy otworzył się w temacie śmierci swojego syna. Co działo się wokół pogrzebu dziecka? Prezenter przyznał, że w tamtym czasie często miał myśli samobójcze.
Reklama.
Podobają Ci się moje artykuły? Możesz zostawić napiwek
Teraz możesz docenić pracę dziennikarzy i dziennikarek. Cała kwota trafi do nich. Wraz z napiwkiem możesz przekazać też krótką wiadomość.
Przypomnijmy: Filip Chajzer w 2015 roku stracił syna – Maksymiliana. Chłopiec jechał autem ze swoim dziadkiem – teściem prezentera. Doszło do tragicznego wypadku, którego 9-latek niestety nie przeżył.
Były gwiazdor TVN podczas wywiadu z Wojewódzkim i Kędzierskim wrócił wspomnieniami do tamtego wydarzenia. Przyznał, że nagonka mediów i paparazzi spowodowała, iż bał się wyjść z domu.
To był najgorszy dzień w życiu Chajzera...
Tak opisał dzień pogrzebu swojego syna. – Jedziesz na pogrzeb własnego dziecka, musisz wynająć agencję ochrony, która myli trop za fotoreporterami, którzy jadą za tobą w twoim najgorszym dniu życia, żeby cię z***ć jeszcze bardziej, niż już jesteś z***y – to jest chyba najlepszy przykład tego, co plotkarskie s***y potrafią z tobą zrobić, tam nie ma granic, niestety – ocenił.
Najgorszym momentem jego stanu psychicznego był ten, gdy "jeden z youtuberów piętnował jego afery telewizyjne", a przy tym wykorzystał... śmierć jego dziecka.
– Obudziłem się pewnego ranka i nagle dostaje w swoich social mediach w komentarzu coś, czego bardzo nie chciałem zobaczyć, czyli zdjęcie wypadku mojego syna, który zginął – powiedział.
– Robiłem wszystko przez cały ten czas, żeby od tego uciec, a ci ludzie, żeby mnie ukarać po zobaczeniu tego filmu, w którym typ oskarża mnie o rzeczy (myli mnie z jakimś Dubielem, z jakimś internautą, to się kupy nie trzymało...)... I oni mnie karzą. Mnie wtedy zmiotło z planszy – przyznał.
– To są rzeczy, na które nie zasługujesz. Nie zrobiłeś nic tak potwornego, żeby cię tak ukarano – dodał.
Dziennikarz na pytanie prowadzącego, czy da się kiedykolwiek "pozbyć myśli o stracie dziecka", odpowiedział:
– To jest coś takiego, jak w telefonie masz aplikację w tle. Czy korzystasz z tych aplikacji, czy nie, one cały czas mielą, są, zjadają baterie i to jest taka aplikacja w tle, która codziennie zżera ci baterie – obojętnie, czy jesz śniadanie, obchodzisz urodziny, jesteś na imprezie, czy kładziesz się spać, czy jesteś po prysznicu.
Przypominamy, że każda osoba, która boryka się z depresją lub ma problemy i chciałaby porozmawiać, może zadzwonić pod jeden z poniższych numerów telefonu:
116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 14–22
(22) 855 44 32 – Ośrodek Interwencji Kryzysowej – pomoc psychiatryczno-pedagogiczna, czynny 7 dni w tygodniu całodobowo
(22) 484 88 01 – Antydepresyjny Telefonia Zaufania fundacji ITAKA, czynny cały tydzień z wyjątkiem soboty, godziny dostępne na stronie stopdepresji.pl
(22) 594 91 00 – Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji, czynny w każdą środę i czwartek od 17 do 19
W naTemat jestem dziennikarką i lubię pisać o show-biznesie. O tym, co nowego i zaskakującego dzieje się u polskich i zagranicznych gwiazd. Internetowe dramy, kontrowersyjne wypowiedzi, a także ciekawostki z życia codziennego znanych twarzy – śledzę je wszystkie i informuję o nich w swoich artykułach.