nt_logo

Rekordowy odpływ uczniów z lekcji religii. Kościół twierdzi, że zna winowajców

Konrad Bagiński

09 października 2024, 14:09 · 3 minuty czytania
Nauka religii bije rekordy niepopularności. Według najnowszych danych na te lekcje we Wrocławiu chodzi tylko co dziesiąty uczeń szkoły ponadpodstawowej. W innych polskich miastach jest podobnie. Księża narzekają, że mają zły wizerunek, ale odpływu dzieciaków nie umieją zatamować.