Gerard Depardieu kręci w Czeczenii i Moskwie film akcji

Gerard Depardieu kręci w Rosji film akcji
Gerard Depardieu kręci w Rosji film akcji Fot.shutterstock.com
Gerard Depardieu, jeden z najsłynniejszych obecnie obywateli Rosji, pracuje nad nowym filmem akcji. Zdjęcia do "Turquoise" powstają w Moskwie i stolicy Czeczeni Groznym. W ostatnich miesiącach Depardieu nie krył, że z prezydentem tej republiki - Ramzanem Kadyrowem - łączą go przyjacielskie stosunki.


W "Turquoise" Depardieu wciela się w postać Victora Lamberta, Francuza, który po pobycie w rodzimym więzieniu wraca do Moskwy, by wyjaśnić sprawę morderstwa swojego syna i zemścić się na jego zabójcach. Przygotowująca obraz brytyjska wytwórnia Saradan Media poinformowała na swojej stronie, że w "Turquoise", poza wartką akcją, widzowie zobaczą oszałamiającą architekturę i uwodzicielskie życie nocne Moskwy oraz przepiękne czeczeńskie krajobrazy.

Serwis Channelstv.com twierdzi, że przygotowując się do roli, 64-letni Depardieu zrzucił 25 kilogramów. Odchudzonemu aktorowi na planie towarzyszy m.in. brytyjska aktorka Elizabeth Hurley, znana chociażby z filmu "Austin Powers: Agent specjalnej troski". Obraz reżyseruje Philippe Martinez.

Depardieu, który rosyjskie obywatelstwo otrzymał w styczniu 2013 roku, żyje w dobrych relacjach z prezydentem Czeczenii Ramzanem Kadyrowem. W ubiegłym roku aktor uczestniczył w obchodach urodzin polityka. Kilka miesięcy temu obydwaj panowie spotkali się ponownie. Kadyrow podjął wówczas aktora specjalnym obiadem i występem czeczeńskich tancerek, do których będący w szampańskim nastroju Depardieu ochoczo dołączył.
Czytaj także:


Władimir Putin jak Jan Paweł II. Gerard Depardieu znowu szokuje opinię publiczną


źródła: Saradan Media, Channelstv.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...