Burmistrz Ursynowa Piotr Guział ostro krytykowany. „2 lata zajęła mu budowa drogi rowerowej liczącej... 143 metry”

Burmistrz Ursynowa znalazł się na celowniku internautów. Wypominają mu każdy jego błąd czy zaniedbanie.
Burmistrz Ursynowa znalazł się na celowniku internautów. Wypominają mu każdy jego błąd czy zaniedbanie. Fot. Facebook
Na Facebooku utworzono fanpage, którego z pewnością nie odwiedzają „fani” polityka z Ursynowa. Autorzy krytykują Guziała m.in. za małą ilość pieniędzy przeznaczonych na dożywianie dzieci, niewykorzystanie środków unijnych czy jazda samochodem bez dokumentów. Wypominają też, że krytykuje Hannę Gronkiewicz-Waltz, a nie patrzy na swoje błędy.


„Burmistrz Ursynowa Piotr Guział chce oceniać prezydent Warszawy, a sam nie potrafi zarządzać dzielnicą. Referendalna hucpa nie zakryje jego wpadek i braku umiejętności. Czas, żeby Ursynów powiedział mu "do widzenia"." CZYTAJ WIĘCEJ


Tak piszą twórcy fanpage'a „Nie popieram burmistrza Guziała” o działalności swojego włodarza. Polityk dał się poznać szerszej publiczności poprzez zainicjowanie referendum, którego celem jest odwołanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. I choć on sam chwali się ilością zebranych podpisów, to niektórzy wyborcy postanowili przypomnieć mu także jego polityczne (i nie tylko) "grzeszki".

Mieszkańcy Ursynowa na Facebooku zarzucają mu brak wykorzystania pieniędzy z Unii Europejskiej do rozbudowy dzielnicy. Podczas jego kadencji udało się przeprowadzić zaledwie jeden taki projekt. Co więcej, współpracownicy Guziała przygotowali wnioski o dotacje z Unii szacowane na 2,1 mln złotych, podczas gdy poprzednicy burmistrza zdobyli aż 14 mln złotych od UE.


Guziałowi obrywa się takżę za zbyt małe – zdaniem mieszkańców – dofinansowanie posiłków dla najuboższych dzieci. Podają za przykład inne dzielnice, w których kwoty były zdecydowanie wyższe niż na terenie prowadzonym przez Guziała.Emocje wzbudza też niezwykle krótki odcinek drogi rowerowej, jaka została wybudowana dzięki ekipie burmistrza. Według twórców fanpage'a, na oddanie do użytku 143 metrowej jezdni cykliści z Ursynowa czekali aż dwa lata.
źródło: Facebook
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".