Eurosport zawiesza swojego komentatora. Czy był pod wpływem środków odurzających?

Szefowie Eurosportu chcą wyjaśnić, czy Burnos był pijany
Szefowie Eurosportu chcą wyjaśnić, czy Burnos był pijany Fot: zrzut z ekranu programu "AS Wywiadu" na antenie stacji Sport Klub
Widzowie po piątkowym programie "World Cup Tour" odnieśli wrażenie, że komentator Tomasz Burnos był pod wpływem środków odurzających. Z tego powodu do wyjaśnienia całego zajścia szefowie stacji Eurosport postanowili zawiesić dziennikarza.Internauci nie pozostawili suchej nitki na poziomie komentarza programu „World Cup Tour”. Każdy kto obejrzał skróty piątkowych meczów na antenie Eurosport 2 odniósł wrażenie, że Tomasz Burnos był pijany. Wiadomość o zawieszeniu dziennikarza przesłali do wirtualnych mediów.


W komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl redaktor naczelny Eurosport Polska Adam Widomski przyznaje się, że poziom komentarza Burnosa odbiegał od standardów przyjętych przez stację. – Do czasu zbadania wszystkich okoliczności kanał Eurosport podjął decyzję o zawieszeniu współpracy z Tomaszem Burnosem ze skutkiem natychmiastowym – napisał Widomski.

Przy okazji Widomski przeprosił widzów Eurosportu, którzy poczuli się dotknięci zachowaniem komentatora. Oprócz tego zapowiedział, że stacja planuje wprowadzić wewnętrzne procedury, dzięki którym uda się zapobiec takim wydarzeniom.

Przypominamy, że Burnos nie jest jedynym pracownikiem telewizyjnym podejrzewanym o pijaństwo. Na internecie można znaleźć wiele przypadków, w których były podejrzenia co do stanu prowadzącego. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów, które wzbudzały podejrzenia widzów.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"