Minimalista rzemieślnik, przyjaźń i marzenie o prostym życiu

http://www.ilovenature.pl/
I love nature, to projekt założony przez parę przyjaciół. Powstał z ich wspólnego marzenia o prostym życiu i niezależności.

Z naturalnego drewna powstają akcesoria kuchenne. Przeróżne deski do krojenia z charakterystyczną okrągłą rączką, solidne bloki rzeźnicze, eleganckie miski, wałki i wszystkie inne cuda z pracowni Jarka i Darii to pochwała natury.
Ich proste formy oddają hołd naturalnym sękom i doskonałym drewnianym niedoskonałościom. Widać, że ostateczny wygląd naczynia jest podyktowany charakterem materiału. Trudno o bardziej wyraźną oznakę szacunku do surowca.
Czemu akurat kuchenne akcesoria? Pasja do gotowania i wprawna ręka rzemieślnika to parametry które po prostu naturalnie sugerują właśnie taki produkt. Założyciele chcą podzielić się swoją pasją z innymi, pokazać, że można żyć szczęśliwie, ale jednocześnie inaczej niż w telewizji. Tworzeniem produktów zajmuje się Jarek ,,prawdziwy człowiek lasu”, Daria dba o szczegóły organizacyjne.Akcesoria powstają z drewna pozyskiwanego lokalnie. Przede wszystkim jest to solidny jesion i dąb. Zdarza się też elegancki klon. Para przyjaciół swoje akcesoria sprzedaje w sklepie online. Łatwo zauważyć, że pomysł chwycił – najfajniejsze artykuły sprzedają się szybko, a ponieważ są wykonywane ręcznie i unikalne, mają swoją wartość. Wszystko można obejrzeć na www.ilovenature.pl


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...