NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Jak poradzić sobie ze [url=http://shutr.bz/1tteWFg] złamanym sercem? [/url]
  Rozstanie i co dalej?

  Rozstania rujnują życia. Nie te, które zdarzały się dość często, kiedy mieliśmy po 16 lat, chociaż i one przecież nie były łatwe. Nie wszystko można szybko wyleczyć, spędzając kilka dni w łóżku z romantycznymi komediami i kalorycznym jedzeniem. Wiadomo. To niezły szok, po kilku, czy kilkunastu latach budzić się samotnie w życiu, które jeszcze wczoraj było wspólne.

 • Czy seksu można nauczyć się z internetu? Rozmowa z pozytywnie seksualną dr Agatą Loewe

  Wujek Google to światowid dzisiejszych czasów. Możemy mu zadać wszystkie gnębiące nas pytania i zwykle pojawi się tam satysfakcjonująca odpowiedź. Jest jednak wciąż wiele tematów, które trzeba studiować samodzielnie, żeby je tak naprawdę poznać. Czy seksu można nauczyć się „z internetu”, pytam dr Agatę Loewe, założycielkę Pozytywnej Seksualności, seksuolożkę i psycholożkę.

 • Czuła komunikacja zamiast [url=http://shutr.bz/1wIyrdg] walki na pięści![/url]
  Jak rozmawiać, żeby się nie obrażać? Sztuka Porozumienia Bez Przemocy

  Większość konfliktów wynika z nieporozumienia. To nic nowego. Jednak czy zdając sobie z tego sprawę staramy się lepiej zrozumieć komunikację? Pracować nad tym jak się porozumiewamy, nad językiem którego używamy?

 • Zjedz przystępnie w najlepszych restauracjach. Warsaw Restaurant Week

  W Warszawie, kultura jedzenia zaczyna kwitnąć. Pojawia się coraz więcej, naprawdę ciekawych miejsc z kuchnią autorską. Kwestią czasu było więc pojawienie się swego rodzaju święta restauracji. Naprawdę mamy się czym pochwalić.

 • Warszawa przyszłości? Kładka rowerowa przy Moście Poniatowskiego, MSN na moście pieszym

  Warszawa to miasto nieskończone, niegładkie i nie do przypudrowania. Wiele jest tutaj do zrobienia i nie da się ukryć, że to stwarza naprawdę ogromne możliwości. Dla tych, którzy są w stanie je dostrzec, a potem (zwykle zupełnie własnymi siłami) realizować – to ogromny plus. Dla innych – powód do wyprowadzki.

 • [url=https://www.facebook.com/MJN.Zoliborz?fref=ts]Miasto jest nasz #Żoliborz[/url]
  Już dziś! Odpalają tęczę!

  Bardzo trafiona nazwa imprezy sprowokowała wiele osób, które o Kinie Tęcza wcześniej nie wiedziały, do zainteresowania się wydarzeniem. Organizatorom udało się zrobić coś naprawdę ważnego, nie ma bowiem wielu gorszych rzeczy w mieście, niż potwornie marnujące się nieużytki, z potencjałem na fantastycznie kulturalne powierzchnie.

 • Lepsza randka [url=http://shutr.bz/1DF5lj1]przy stole [/url] w Wietnamczyku, czy knajpie roku?
  Dlaczego mój chłopak nie chce iść do „knajpy roku” ?

  Jeszcze nie tak dawno temu testowałam każdą, nową, fajnie zapowiadającą się knajpę w Warszawie. Nie przeżyłam żadnej traumy, ale trochę się zniechęciłam. Nie dlatego, że moja dieta zrobiła się nieco bardziej wymagająca. Jest jednak pewne zjawisko, które mnie odrzuca. I dlatego zamiast iść do knajpy roku 2014, 2013 czy 2012 - będę wciągać tani makaron z Toan Pho.

 • Sadło [url=http://shutr.bz/1rk0mvz]świstaka[/url] należy do niego - zbierał je przez całe lato, żeby móc spokojnie zapaść w sen zimowy. Na reumatyzm są naprawdę lepsze sposoby!
  Zszokował cię krem z tłuszczu tygrysa? A co z popularną maścią z sadła świstaka?

  Kilka dni temu opublikowaliśmy teksty którymi wsparliśmy akcję #RatujTygrysy, organizowaną przez WWF. Prowokacja polegała na umieszczeniu informacji o nadchodzącym, nowym kremie 3200, w którego składzie znajduje się cudotwórczy tłuszcz z tygrysa. Tygrysa, którego na wolności pozostało już tylko 3200 sztuk. Tymczasem w Polsce z powodzeniem sprzedaje się maść z sadła świstaka.

 • Fot. Grzegorz Leśniewski / [url=https://www.facebook.com/DzienDobryBieszczady] Facebook Dzień Dobry Bieszczady [/url]
  Bieszczady - piękniejsze niż dzika Skandynawia? Urzekający fanpage z pięknymi zdjęciami

  Bieszczady to jeden z najdzikszych i najbardziej dziewiczych regionów w Polsce. Przewijając facebooka częściej jednak, niż na piękne zdjęcia z własnego kraju, trafiam na spektakularne krajobrazy Islandii, zdjęcia znajomych z surfingowych wakacji na Bali, albo ewentualnie – bardzo miejskie scenerie. Jakże miłym zaskoczeniem było odnalezienie fanpage'a „Dzień dobry Bieszczady” na którym codziennie rano, pojawia się nowy film lub zdjęcie, ukazujące przyrodę tego fantastycznego miejsca.

 • Handlowanie w Polsce kremem z tłuszczu tygrysa to przestępstwo. Niestety nie wszędzie tak jest

  Maść tygrysia tak naprawdę nigdy nie była z tygrysa. Jej producent posłużył się wizerunkiem zwierzęcia, bo w jego kulturze symbolizuje ono siłę. Tygrys to jeden z największych drapieżników lądowych, budził i do tej pory budzi – jednocześnie strach i fascynację. Kontrowersyjny krem 3200 z tłuszczem tygrysim to na szczęście tylko prowokacja. Zabijanie zagrożonych wyginięciem zwierząt to zbrodnia, także za korzystanie z produktów z ich ciał grożą poważne kary. Tygrysy jednak wciąż są zabijane, a na "magiczne suplementy dające siłę tygrysa" nie maleje zapotrzebowanie.

O sobie

Profesjonalnie zajmuję się celebrowaniem przyjemności i docenianiem małych rzeczy.
Dorastałam w rodzinie artystów i to dało mi wyczucie potrzebne przy wybieraniu dla Was tematów.
Piszę o tym co mnie inspiruje i mam nadzieję, że Was tym zarażam.
Moje dłuższe teksty można przeczytać w Monitor Magazine.

Napisz do autora: maja.swiecicka@natemat.pl