PILNE Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało Piotra Staraka

Antyaborcyjny protest w Lublinie. Joanna Mucha i Magdalena Gąsior-Marek na transparentach z martwymi płodami

Przeciwnicy aborcji ostro skrytykowali posłanki PO podczas pikiety w Lublinie.
Przeciwnicy aborcji ostro skrytykowali posłanki PO podczas pikiety w Lublinie. Fot. stopaborcji.pl
Członkowie Fundacji Pro - prawo do życia pikietowali w niedzielę przed lubelskimi kościołami wykorzystując zdjęcia posłanek PO. Joanna Mucha i Magdalena Gąsior-Marek zostały skrytykowane za głosowanie przeciw ustawie zakazującej aborcji. Na transparentach obok zdjęć posłanek pojawiły się zdjęcia płodów poddanych aborcji.


Przeciwnicy aborcji w Lublinie dali odczuć posłankom PO swoje niezadowolenie z tego, jak głosowały one w sprawie referendum zakazującego aborcji eugenicznej. W niedzielę przed lubelskimi kościołami działacze Fundacji Pro - prawo do życia pokazywali transparenty, na których umieszczono podobizny Joanny Muchy i Magdaleny Gąsior-Marek zestawione ze zdjęciami poddanych aborcji płodów.

Po raz kolejny przypomnieliśmy mieszkańcom Lublina o dwóch parlamentarzystkach posłance – Magdalenie Gąsior-Marek oraz minister Joannie Musze, które w ostatnim głosowaniu opowiedziały się przeciwko prawu do życia nienarodzonych dzieci chorych lub podejrzanych o chorobę. To panie, które nie ukrywają faktu swojego macierzyństwa, wręcz przeciwnie – wykorzystują je jako element swoich kampanii wyborczych... To takie słodkie – pokazać się na spocie wyborczym z małą córeczką, na afiszach umieszczać słowo „matka". Dlaczego dopuszczają zabijanie innych dzieci? CZYTAJ WIĘCEJ


Proliferzy rozdawali też, na których zarzucano posłankom hipokryzję. Powodem protestu jest odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy, która zakazuje aborcji eugenicznej. Dzisiaj prawo dopuszcza przerywanie ciąży jeśli jest prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu.


Źródło: stopaborcji.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

AFERA PIEBIAKA

0 0#PiebiakGate to już zbyt wiele. Zbigniewie Ziobro, czas podać się do dymisji!
0 0O co chodzi w aferze z "Emilią" i Piebiakiem? Trzy najbardziej szokujące wątki
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"