Nastoletnie matki w MTV. Będzie polska wersja reality show "Teen Mom"

Program "Teen Mom" doczeka się polskiej wersji. W ofercie MTV Polska zadebiutuje ona już  w przyszłym roku
Program "Teen Mom" doczeka się polskiej wersji. W ofercie MTV Polska zadebiutuje ona już w przyszłym roku Fot. MTVUKofficial / youtube.com
Już w 2014 roku oferta stacji MTV Polska wzbogaci się o program "Teen Mom PL", czyli reality show przedstawiający perypetie nastoletnich matek. Nowa pozycja ma się wpisywać w misję MTV, poruszając temat, "którymi żyją Milenialsi na całym świecie". – “Teen Mom PL” dotyka szalenie ważnego tematu młodego macierzyństwa oraz odpowiedzialności, która czasami spada na młodego człowieka zbyt szybko. Nagłaśniając te konkretne historie, MTV przedstawia szerokie spektrum spraw, które składają się na codzienność młodych ludzi – wyjaśnił dyrektor programowy MTV Polska Jerzy Dzięgielewski.

10-odcinkowy "Teen Mom PL" będzie polską wersją amerykańskiego reality show "Teen Mom", w którym przedstawiano losy nastoletnich matek. Portal Wirtualnemedia.pl ustalił, że nowy program MTV Polska będzie miał cztery główne bohaterki. Widzowie poznają ich problemy oraz dowiedzą się, jak godzą one macierzyństwo z nauką i nastoletnim życiem towarzyskim.

"Partnerem merytorycznym" programu "Teen Mom PL" została Fundacja MaMa, która "poprawia sytuację kobiet, w szczególności matek, we wszystkich sferach życia". – Wierzymy, że takie programy jak Teen Mom będą okazją do rozpoczęcia w Polsce debaty o tym, jaka jest realna sytuacja matek i jak możemy wspierać trudne wybory rodzicielstwa w młodym wieku – powiedziała serwisowi Wirtualnemedia.pl Sylwia Chutnik, prezes Fundacji MaMa. W pracach nad "Teen Mom PL" uczestniczy m.in. reżyser Marcin Koszałka. Autor zdjęć do takich filmów jak: "Uwikłanie", "Senność", "Rewers", "Pręgi".

Anglojęzyczna wersja "Teen Mom" doczekała się czterech serii, które realizowano w latach 2009-2012. Program był kontynuacją innego reality show stacji MTV – "16 and Pregnant", który opowiadał o nastolatkach ciężarnych.


źródło: Wirtualnemedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...