Audycja Marii Peszek zniknie z anteny Roxy FM. Artystka za mało komercyjna?

"Radio Maria" Marii Peszek zniknie z anteny Roxy FM
"Radio Maria" Marii Peszek zniknie z anteny Roxy FM Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Radio Roxy FM rezygnuje z autorskiego programu Marii Peszek, który gościł na jego antenie w czwartkowe wieczory. Informację potwierdziła na Facebooku sama piosenkarka. – Z przyczyn niezależnych ode mnie, zmiana formuły Radia Roxy. Po pięciu latach nadawania "Radio Maria" od stycznia znika z anteny. W czwartek, 26 grudnia, poprowadzę je po raz ostatni. Bądźcie z nami, do usłyszenia... – napisała Maria Peszek.

Z oferty Roxy FM znikną także audycje innych znanych artystów. Od nowego roku w ramówce rozgłośni nie będzie miejsca dla programów: Katarzyny Nosowskiej i Pawła Krawczyka („Tranzytem do niebytu”), Krzysztofa Grabowskiego („Grabaż wieczorową porą"), Noviki i Lexusa ("Miastosfera") oraz Mariki ("Towary kolonialne"). Ponadto, jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, z anteną pożegna się inny program Noviki i Lexusa – "Leniwa niedziela".

Spokojnie mogą natomiast spać fani "Rannego kakao", które w dalszym ciągu będą prowadzić Tymon Tymański i Piotr Kędzierski. Rozgłośnia nie odniosła się jeszcze do doniesień przekonujących, że skład jej redakcji zasili Kuba Wojewódzki. Według Tymańskiego Wojewódzki będzie gospodarzem audycji popołudniowej. W miniony poniedziałek Wojewódzki po raz ostatni poprowadził "Zwolnienie z WF-u" w radiu Eska Rock, z którego odchodzi.


źródło: Wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...