Twórca Flappy Birds postanowił zatrzymać znienawidzoną grę
Twórca Flappy Birds postanowił zatrzymać znienawidzoną grę fot. google play

Flappy Birds to prawdziwa sensacja – niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Popularna w ostatnich tygodniach darmowa gra na smartfony potrafiła rozwścieczyć rzesze użytkowników. Jej twórca, Dong Nguyen, stwierdził, że gra "zniszczyła mu życie". Dlatego postanowił ją wycofać ze sklepów z aplikacjami.

REKLAMA
Flappy Birds to gra, w którą nie da się grać. Użytkownicy wściekają się, że nie mogą przejść nawet pierwszego poziomu, a grafika i monotonna rozgrywka tylko potęgują wściekłość ogromnej rzeszy użytkowników. Było ich tek wielu, że twórca Flappy Birds, Dong Nguyen, postanowił wycofać ją z obiegu.
W sobotę napisał na swoim koncie na Twitterze:

"Przepraszam użytkowników Flappy Birds, za 22 godziny od teraz zamierzam zatrzymać Flappy Birds. Nie mogę już tego dłużej znieść"
Po czym dodał:

"To nie jest związane z legalnością gry. Po prostu nie mogę jej dłużej trzymać"

"Nie sprzedaję Flappy Birds, proszę o to nie pytać"
Mimo wszystko na końcu zaznaczył:

"Ale cały czas robię gry"

Źródło: "Huffington Post"