
Minister Sprawiedliwości pozywa Władysława Frasyniuka. Chodzi o wypowiedź byłego opozycjonisty w programie „Kropka nad i”, w którym stwierdził, że Marek Biernacki brał udział w podrzuceniu materiałów pedofilskich do celi Mariusza Trynkiewicza.
W programie „Kropka nad i” Frasyniuk bezpośrednio oskarżył Marka Biernackiego o udział w podłożeniu w celi Trynkiewicza materiałów obciążających „Szatana z Piotrkowa”. – Tusk powinien zwolnić Biernackiego. Jak można żyć w państwie, w którym minister sprawiedliwości może podrzucić np. marihuanę? Okoliczność łagodzącą ws. Biernackiego: idiota. Kompromituje państwo – grzmiał dawny opozycjonista.
Frasyniuk długo nie musiał czekać na odpowiedź ministra. Dziś na stronie ministerstwa pojawiło się oświadczenie Biernackiego. Minister oświadcza w nim, że za oskarżenia byłego opozycjonisty pod jego adresem zamierza go pozwać.
Marek Biernacki
Oświadczenie ws. Władysława Frasyniuka
