O autorze
Cześć. Nazywam się Adam Grzesik
Na codzień prowadzę własne firmy i pomagam innym przedsiębiorcom zarabiać pieniądze. Robię to poprzez dzielenie się praktyczną wiedzą, ciekawymi warsztatami i podczas konsultacji.

Przez wiele lat pracowałem na stanowiskach dyrektora sprzedaży, operacyjnego i generalnego. Od ośmiu lat prowadzę własne firmy.

Klienci najbardziej cenią mnie za:
- podejście budżetowe, dlatego zarabiają
- praktyczne rozwiązania, stosuję tylko to co działa w polskich realiach
- upraszanie, w prosty sposób tłumaczę skomplikowane tematy

Sprawdzone techniki na pozyskanie i utrzymanie wiernego klienta - z korzyścią dla obu stron

http://adamgrzesik.pl
W sprzedaży musisz być tylko trochę lepszy i inny w kilku kluczowych obszarach. Dzięki temu uzyskasz pewność wysokich dochodów i bezpieczeństwo.


Mam do Ciebie pytanie: co dzieli wspaniałych sprzedawców od średniaków? Co sprawia, że jedna osoba osiąga ponadprzeciętne rezultaty sprzedażowe, a druga sprzedaje mało lub wcale? Kiepscy sprzedawcy nie lubią swojej pracy, a nawet twierdzą, że nie są w stanie się jej nauczyć. To największa bzdura, jaką produkuje ich umysł. Każdy – podkreślam każdy – może opanować sztukę sprzedaży. Jeśli przy okazji nauczysz się sprzedaży poprzez relacje, to zdobędziesz mnóstwo zadowolonych klientów i nawiążesz wiele wartościowych kontaktów.

W kilku, może kilkunastu artykułach i nagraniach wideo pokażę Ci, że sprzedaż może być prosta, przyjemna i satysfakcjonująca (link do materiałów).

Ludzie potrafiący sprzedawać uzyskują wysokie dochody. Dzięki otrzymanym ode mnie umiejętnościom nie tylko będziesz lepiej zarabiał, ale uzyskasz też życiowe bezpieczeństwo.

Pozwól, że przedstawią Ci się w kilku słowach, abyś mógł się przekonać, że mam kompetencje, aby Cię nauczać. Nazywam się Adam Grzesik i zajmuję się prowadzeniem własnych firm, w tym firmy szkoleniowej Biznes MBA. Ale nie zawsze tak było. Kiedyś nie dopuszczałem do siebie myśli, że mógłbym cokolwiek sprzedawać. Byłem za to idealnym kupującym. Można mi było sprzedać dosłownie wszystko.

Ukończyłem studia techniczne i jako młody absolwent rozpocząłem pracę w … serwisie Toyoty i Mitsubishi. Jednak zbieg okoliczności – żartuję, nie wierzę w przypadki i zbiegi okoliczności – sprawił, że po dwóch latach pracowałem już jako handlowiec w firmie Wedel. To właśnie tu musiałem nauczyć się sprzedaży, aby… sprzedawać. Nie było łatwo, ale umiejętności, które nabyłem, doprowadziły mnie do stanowisk Dyrektora Generalnego w dwóch potężnych firmach dystrybucji spożywczej w Polsce: Tradis (obecnie Eurocash) i Iglotex Kraków.


Z taką biografią mam odwagę powiedzieć Ci prosto w oczy, że umiejętność budowania wartościowych relacji i oddziaływania na innych ludzi, w tym sprzedaży, to najważniejsze umiejętności w życiu. Nieustannie sprzedajemy, nawet jeśli tylko siebie jako człowieka, który chce być lubiany przez innych. Albo sprzedajesz albo druga strona sprzedaje Ci powód, dla którego nie kupuje.

Dzisiaj, po prawie 20 latach praktyki i nauki, wiem, że musisz być tylko trochę lepszy niż jesteś teraz, w kilku kluczowych obszarach sprzedaży, aby osiągnąć wymierny sukces.

Przygotowałem specjalnie dla Ciebie cykl materiałów, które wskażą Ci drogę do sukcesu w sprzedaży. Po zapoznaniu się z nimi i zastosowaniu ich w praktyce, uzyskasz przewagę nad innymi handlowcami. Co 2 dni będę zamieszczał artykuły na jeden z poniższych tematów:

1. Siedem kluczowych obszarów, które składają się na rezultat sprzedaży

2. Psychologiczna gra w sprzedaż

3. Jak planować i realizować swoje cele w sprzedaży

4. Co sprawia, że w ogóle kupujemy, czyli wejdź w umysł klienta

5. Uwolnij kreatywność i pozwól się pozytywnie dostrzec klientowi

6. Jak skutecznie umawiać więcej spotkań

7. Nie sprzedawaj, pozwól kupić

8. Kiedy siła sugestii staje się potężną dźwignią, a kiedy działa przeciwko Tobie

9. Zamykanie sprzedaży piętą achillesową handlowców, a przecież nie musi tak być

10. Dziesięć kluczy do sukcesu w sprzedaży.

To nie wszystko, ponieważ mam swoją prywatną misję: chcę dać ludziom umiejętność sprzedaży, aby uzyskali osobistą wolność wyboru. Dlatego do każdego wpisu nagram materiał wideo (kliknij i obejrzyj), w którym zaprezentuję na żywo to, o czym piszę. Ale to wciąż nie wszystko…

Jako nauczyciel mam świadomość, że przeczytanie i obejrzenie materiału nie wystarczy i nie uczyni z Ciebie handlowca. Konieczny jest trening. Dlatego proszę Cię o zaufanie. Jeśli postanowisz sprawdzić umiejętności, które Ci przekażę, otrzymasz również możliwość przetestowania programu szkoleniowego.

Ten program to specjalne zadania, które otrzymasz na swoją skrzynkę mailową i sms do wykonania każdego dnia.

Koncepcja jest następująca: wpis z inspiracją i wiedzą, do tego nagranie wideo z jeszcze dokładniejszym wytłumaczeniem i demonstracją tych umiejętności. Następnie zadanie dla Ciebie do wykonania, które da Ci potwierdzenie tego, jak to działa i natychmiast pozwoli zarabiać pieniądze.

Oczywiście, jak zawsze, pozostawiam Ci wolność wyboru. Możesz podjąć działanie lub zwyczajnie nie zrobić nic. Wówczas NIC nie zmieni się w Twoim życiu. Pozostaniesz bezpiecznie w miejscu, w którym jesteś w tej chwili.

Czy jestem filantropem i pracuję dla idei? Czasem tak, ale nie jestem idiotą. Wiem, że dzisiaj należy zbudować wiarygodność i dać ludziom wartość, aby skorzystali z usług lub produktów. Dlatego wierzę, że kiedy sprawdzisz w praktyce zasady, których nauczam, i dzięki nim zarobisz prawdziwe pieniądze, to stworzę Ci najlepszy powód, abyś wybrał właśnie mnie na swojego nauczyciela w kolejnych obszarach wiedzy i praktyki.

PS. Do otrzymania zadań w formie maila i wideo konieczna jest rejestracja na liście, która wysyła je automatycznie co dzień rano. Kliknij w link Sprzedaz-Relacyjna.pl i uzyskaj dostęp.

Pod tym linkiem (kliknij) otrzymasz natychmiast raport z konkretnymi technikami, a od jutra co dzień rano, zadanie do wykonania.

Powodzenia


Autor książki "Ekspert Biznesu - jak wymyślić, stworzyć i prowadzić zyskowny biznes bez środków na start"
kontakt@adamgrzesik.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
0 0Pytamy Michalkiewicza, czy mu nie wstyd, że ujawnił dane ofiary księdza. "Ja też sporo przeszedłem"
0 0Edycja genów to rynek wart miliardy. Opiera się na metodzie podejrzanej u bakterii
0 0Robią coś, czego bał się rząd PiS. Czesi wprowadzają podatek, który tak drażni Amerykanów
0 0Tak wyglądają notatki Donalda Trumpa. Ktoś zrobił im zdjęcie

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"