O autorze
Zamiłowanie do sportu zaszczepili jej rodzice. Już jako kilkuletnia dziewczynka jeździła z nimi na nartach i chodziła po górach. Jednak na poważnie sportem, a dokładnie chodem sportowym, zajęła się dopiero, mając 17lat. Jest olimpijką, rekordzistką kraju i 12 zawodniczką Mistrzostw Europy z Barcelony, ale jak mówi: największe sukcesy dopiero przed nią.

Nowy początek

Na początku przepraszam, za moją długą nieobecność na natemat.pl. Postanowiłam wskrzesić blog, który tym razem nie tylko będzie miał charakter pamiętnika. Będę się z Wami dzieliła również moim doświadczeniem zawodniczym i trenerskim.Wzbogacę bloga o dodatkowe wpisy dotyczące wszystkiego co z bieganiem jest związane, a więc od przygotowania do treningu, przez plany treningowe, a na zdrowym odżywianiu i ciekawych przepisach kończąc. Jeżeli macie jakieś propozycje tematów do poruszenia piszcie w komentarzach.


W kolejnym wpisie o tym jak rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i nie zrezygnować po tygodniu ;)

U mnie obecnie trwa powrót do zdrowia po kontuzji, dlatego też mam więcej czasu na nowe pomysły. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku, więc mam nadzieję że w najbliższym czasie wrócę do normalnego reżimu treningowego. Rio czeka, więc jest o co walczyć! Więcej informacji już niedługo.

Buziaki,
Agnieszka

PS. Wszystkiego najlepszego Kobietki!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...