O autorze
Zamiłowanie do sportu zaszczepili jej rodzice. Już jako kilkuletnia dziewczynka jeździła z nimi na nartach i chodziła po górach. Jednak na poważnie sportem, a dokładnie chodem sportowym, zajęła się dopiero, mając 17lat. Jest olimpijką, rekordzistką kraju i 12 zawodniczką Mistrzostw Europy z Barcelony, ale jak mówi: największe sukcesy dopiero przed nią.

Pizza ;)

Ostatnie zawody w chodzie już za mną. Zakończyłam sezon 2012/2013 startem na 10km w Bacuchu 28 września. Od tego czasu już tylko błogie lenistwo. Przynajmniej taki miałam zamiar, ponieważ 30 wylatywałam na wakacje…Bacuch - koniec z chodem ;)

Start ten potraktowałam bardzo spokojnie, bez specjalnych przygotowań, na tak zwanym roztrenowaniu. Uzyskany tam wynik 45:19, jest moim trzecim rezultatem w życiu i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Trasa była wymagająca i cieszę się, że udało mi się te zawody ukończyć. Miniony sezon uważam za udany, a całe podsumowanie umieszczę w następnym artykule.


Sardynia – czyli upragnione wakacje i odpoczynek :D

Pizza, lody, pizza, lody i tak w kółko;) W końcu nie musiałam się pilnować z jedzeniem i spokojnie mogłam sobie pozwolić na włoskie pyszności. Jednak nie tylko jadłam, ale również codziennie rano pokonywałam kilka kilometrów po górach. Ciepełko, słońce, góry i woda, to wszystko sprawiało, że ja śpioch, bez problemu wstawałam rano z łóżka i biegłam przed siebie.
Musicie koniecznie spróbować, jeśli jeszcze tego nie robiliście, takiego rannego biegania, pozytywna energia na cały dzień gwarantowana:)
Naprawdę szkoda było mi stamtąd wyjeżdżać. Ten krótki odpoczynek dodał mi sił i energii na najbliższe tygodnie. Za pewne wrócę jeszcze w tamte rejony, ponieważ zauroczyło mnie to miejsce.

Tuż po powrocie z wakacji, maszerowałam i kibicowałam w imprezie towarzyszącej Biegnij Warszawo. Atmosfera była wspaniała, a uśmiech nie schodził mi z twarzy przez cały marsz.

Teraz przede mną nauka i zajęcia na uczelni. Mam też czas pobiegać i pobyć z przyjaciółmi. Jednak już powoli zaczynam tęsknic za treningami w chodzie i możliwe, że w przyszłym tygodniu na jakiś się wybiorę.

W planach mam jeszcze jeden krótki wyjazd, a tuż po nim powrócę do regularnych treningów. Chciałabym w przyszłym sezonie już w pierwszym starcie wypełnić minimum i móc w spokoju przygotowywać się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Zurichu. Dlatego muszę rozpocząć przygotowania trochę wcześniej niż zazwyczaj i przetrenować całą zimę, aby pod koniec marca móc osiągnąć pierwszy szczyt formy.


Tak w skrócie przedstawia się to, co robiłam i zamierzam w najbliższym czasie zrealizować.

Do usłyszenia w krótce :)

Pozdrawiam,
Agnieszka
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Olga Bołądź rzuciła wyzwanie koleżankom z branży. Teraz kobiety dołączają do #boladzchallenge
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
SAP 0 0Od personalizacji adidasów do zatrzymania powodzi. Oto jak transformacja cyfrowa zmienia nasze życie
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!