O autorze
Nazywam się Albert Borowiecki i jestem autorem bloga www.4gentleman.pl. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale moją pasją jest moda męska i wszystko to, co jest otoczką męskiego świata. Na blogu pojawiać się będą zagadnienia związane z męską modą, elegancją oraz tematy dotyczące pielęgnacji i stylu życia.

Latem też możesz wyglądać elegancko i modnie!

Teoretycznie lato to pora roku, w której trudno rozsiewać ziarno pesymizmu. Słońce, kobiety w skąpych ubraniach i my, mężczyźni przemierzający miejskie ulice w drodze do pracy. Ledwo wynurzymy się z naszego mieszkania a żar, który leje się z nieba nagrzewa nasze ubrania do temperatury, która w kilka chwil zamienia nasze ciało w lep na muchy. Czekamy na tę porę roku znudzeni błotem i mrozem z niecierpliwością, a gdy już się doczekamy, jeden upalny dzień w tramwaju sprawia, że mamy już jej dosyć.


Jak wiemy marynarka i koszula jest współczesną zbroją mężczyzny. Odpowiednio skomponowany zestaw przyciąga wzrok kobiet i budzi respekt wśród kontrahentów. Nawet w upalne dni warto wyglądać dobrze! Czy zatem trzymając się ściśle zasad męskiej elegancji z góry jesteśmy skazani na zmaganie się z niedogodnościami naszej ludzkiej natury - mamy męczyć się z nadmiernym poceniem? Otóż i latem nie stoimy na straconej pozycji! Odpowiednia zbroja wcale nie musi być ciężarem. O tej porze roku warto postawić na jasne kolory ubrań, które skutecznie chronią nasze ciało przed nagrzaniem, a materiał z jakiego wykonana jest koszula i marynarka zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza. Na swoim przykładzie, kierując się kilkoma prostymi zasadami, postanowiłem skomponować letni zestaw, który nie będzie kojarzył się z letnim koszmarem. Marynarka wykonana z lnu, nieposiadająca na plecach podszewki zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, dzięki temu nie zmagam się z nadmiernym poceniem. Koszula jest wykonana z jasnego, gruboziarnistego materiału, ten podobnie jak len też jest lekki i przewiewny. Całość jest dopełniona białymi spodniami i czarnymi loafersami. Buty, które świetnie wyglądają w letnich stylizacjach. Więcej podobnych treści i zdjęć znajdziecie na blog o modzie męskiej For Gentleman, którego jestem autorem.A oto cały zestaw. Mam nadzieję, że okaże się świetną inspiracją.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Ty też nie wiesz, gdzie są teraz karty z głosami? 5 ważnych odpowiedzi po proteście wyborczym PiS
0 0Protest wyborczy PiS to hucpa. Rozmawialiśmy z ludźmi, którzy liczyli głosy
POPKULTURA 0 0Netflix niech się schowa. 5 powodów, dlaczego "Zakochani po uszy" TVN7 są aż takim hitem
HYDEPARK 0 0W Warszawie jestem czarna, w Kongo... biała. Ale ja myślę po polsku dosłownie i w przenośni
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych
0 0"Nie czuję się urażona". Ma 23 lata, działa w partii Korwina. Opowiada, jak traktowane są kobiety
0 0W Platformie wrze. Schetyna nagle odwołał posiedzenie klubu
0 0Meghan i Harry szczerzy do bólu. Wywiad poruszył Anglię, ale nie wszystkim się spodobał

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać