O autorze
Coach, psychoterapeuta z Wrocławia JestesOK i BiznesCoach
„Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Rozumiem jakie tkwią w nas mechanizmy obronne, i jak ciężko je przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść czy to w biznesie czy w strefie prywatnej.” Anna Drabek

To jest To!

Co wybierasz: 'To jest to' czy 'To nie To"?


Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest żyć według "To jest To"?

Każdy zasługuje na coś więcej niż "to NIE to". Moje mieszkanie to nie to. Moja praca 'to nie . Moje małżeństwo to też nie to'.

Jeżeli tak masz, proponuję zacznij skupiać się na życiu "to jest to", nawet gdyby ta chwila miała trwać tylko 2 minuty. Pozwól sobie na chwile relaksu, beztroski, chwile tylko dla Ciebie, którymi będziesz się delektować.

Dostosuj swoje mieszkanie do "to jest to", np. poprzez przemeblowanie, aranżacje miejsca do pracy lub relaksu. Zrób to w końcu dla siebie i zaaranżuj sobie takie miejsce. Szukaj miejsc i osób przy których możesz sobie powiedzieć z uśmiechem "to jest to" gdyż jesteś wśród ludzi, którzy dodają Ci energii, inspirują a Ty ich.

Słyszałeś pewnie o prawie przyciągania?
Wierzyć czy nie wierzyć, że przyciągamy do siebie osoby o podobnej energii, myślę że pozwalając sobie na życie według "To jest To" przybliżysz do siebie więcej osób ceniących Twoją energię, radość (...) zamiast wiecznych narzekaczy.

Właśnie to jest ta moc! Poprzez zauważenie nawet krótkich chwil, docenienie ich i delektowanie się nimi.

ZAPAMIĘTAJ! Ludzi przyciąga to jak się przy Tobie czują, jeśli Ty sam nie czujesz się ze sobą dobrze, TO DZIAŁAJ rozwijaj siebie, buduj swoją pewność siebie, zgłoś się na coaching czy psychoterapię i działaj, bo jesteś tego wart!

Anna Drabek Coach ACC, psychoterapeuta z Wrocławia
Prowadzi sesje w gabinecie i online.
www.JestesOK.pl i www.BiznesCoach.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...