O autorze
Cały czas lubię szukać nowych i ciekawych zajęć, w których mogę się spełniać. Obecnie zgłębiam tajniki coachingu oraz doradztwa, a zajmuję się marketingiem. Mam wiele ciekawych zainteresowań, począwszy od sportu, motoryzacji, a kończąc na kinie czy muzyce. Kiedy "dawno temu" zajmowałem się sportem elektronicznym, miałem okazję publikować swoje teksty na łamach onet.pl, Gry-OnLine.pl, czy gamecorner.pl i wielu, wielu innych.

Męskie Granie jak zwykle w formie - Podsiadło i Brodka razem

meskiegranie.pl
Już za niespełna trzy tygodnie w Sopocie odbędzie się pierwszy duży koncert w ramach projektu "Męskie Granie". Tymczasem w środę opublikowano klip, który będzie promować tegoroczną edycję. W tym roku za mikrofony chwycili Dawid Podsiadło oraz Monika Brodka. Jeśli ktoś powie, że ten duet może zaśpiewać tylko i wyłącznie w świetnym stylu, to się nie pomyli.


Tym razem bodziec do ewolucji w muzyce dał Smolik, który wraz z BRODKĄ, Dawidem Podsiadło, Olafem Deriglasoffem, Piotrem EMADE Waglewskim, Michałem Sobolewskim, Krzysztofem „ZALEF” Zalewskim, Michałem „FOX” Królem, Miłoszem Pękalą oraz Łukaszem Korybalskim stworzył wyjątkową mieszankę stylów łamiącą muzyczne bariery i stereotypy. Wszyscy zagrają razem jako Męskie Granie Orkiestra.

Premiera singla promującego odbyła się 4 czerwca podczas koncertu premierowego w Warszawie, który był także streamowany w sieci. Brodka jak zwykle zachwyca w swoim stylu, ale to Dawid Podsiadło jest główną postacią tego utworu. Zdobywca czterech Fryderyków potwierdził, że warto było kupować jego debiutancką płytę, chociaż słyszałem również opinię, że nie zaśpiewał najlepiej.

Oprócz orkiestry na męskiej estradzie pojawią się m. in. - Artur Rojek, Behemoth, Tomasz Stańko oraz Luxtorpeda.Jeśli "Elektryczny" ma być przedsmakiem, tego co czeka na nas na jednym z siedmiu koncertów, to ja już się nie mogę doczekać. Męskie Granie zawita do Sopotu, Krakowa, Poznania, Chorzowa, Warszawy, Wrocławia, a finał oczywiście odbędzie się w Żywcu.

Więcej informacji na stronie Męskiego Grania.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...