Kim jest Polka, która zaśpiewała z Michaelem Bublé? Michael: ”To się jeszcze nigdy nie zdarzyło”. Widownia w szoku

Michael Buble fot. Jeanie Mackinder / Karolina Leszko zrzut ekranu.
Michael Buble fot. Jeanie Mackinder / Karolina Leszko zrzut ekranu. Wikipedia commons/YouTube
Tego publiczność zgromadzona w krakowskiej Tauron Arena się nie spodziewała. Nie spodziewał się też sam Michael Bublé, kanadyjski wokalista, który podczas koncertu w Krakowie powiedział, że na całej światowej trasie koncertowej to się jeszcze nie wydarzyło!


Co dokładnie wydarzyło w Tauron Arena?

Bublé w trakcie występu podszedł do barierek i przekazał jednej ze swoich fanek mikrofon. Ta niespodziewanie zaśpiewała Michaelowi piosenkę. Traf chciał, że fanką Bublé okazała się Karolina Leszko, utalentowana polska wokalistka. Uczestniczka programu The Voice Of Poland i Must Be The Music. Michael Bublé zaskoczony talentem Karoliny, żartobliwie, zazdrosny wyrwał jej mikrofon z ręki, po czym po chwili mikrofon Karolinie oddał. Karolina zaśpiewała utwór w brawurowy sposób, poruszając kilkunastotysięczną publiczność zgromadzoną tego wieczoru w "Tauron Arena" w Krakowie.

Bublé powiedział zebranej widowni, że Karolina śpiewa jak Celine Dion i zapytał, czy Polka jest znaną wokalistką, ale być może on o tym nie wie?
Bohaterka koncertu ubrana w chabrowy smoking, sama wyglądała jak gwiazda i zrobiła wspaniałą reklamę Polsce. Koncert gwiazdora był rejestrowany, więc najprawdopodobniej ukaże się DVD koncertowe z tej trasy.

Posłuchajcie sami i zobaczcie ten niesamowity występ:Na portalu Facebook video zobaczyło w dwa dni ponad 80 tys internautów, na YouTube już 15 tys i z godziny na godzinę liczba wyświetleń rośnie.


Kim jest Polka na której nie poznali się Polacy, a która wprowadziła swoim głosem w osłupienie jednego z najwybitniejszych wokalistów XXIw.?

Karolina Leszko szerokiej publiczności dała się poznać jako uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych The Voice of Poland oraz Must be the music.

W 2017 roku wystąpiła ze swoim singlem "Oboje wiemy" w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wyróżniona nagrodą specjalną ufundowaną przez Polski Instytut Sztuki Filmowej za wykonanie piosenki „Ruchome piaski” z filmu „Nocne Graffiti”.

Karolina brała udział w koncertach z udziałem Kasi Kowalskiej, Hanny Banaszak, Justyny Steczkowskiej i Stanisława Soyki. Od lat jest zapraszana jako solistka do udziału w dużych projektach muzycznych, takich jak Michael Jackson Symfonicznie, Whitney Houston Symfonicznie, Frank Sinatra Symfonicznie czy Abba Symfonicznie.

Jest absolwentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od 2016 roku prowadzi zajęcia z emisji głosu a także interpretacji piosenki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Regularnie prowadzi warsztaty wokalne z młodzieżą.

Mimo wielu sukcesów i rzeczywiście światowego głosu, sporych umiejętności wokalnych, Karolina wciąż nie przebiła się do ogólnej świadomości Polaków. Być może spontaniczny występ z Michaelem Bublé otworzy drogę do kariery skromnej wokalistce.

Czy Michael Bublé skontaktuje się z Karoliną i zaproponuje jej współpracę?
Oto: "The Hanging Tree" w wykonaniu Leszko. Trzeba przyznać, że ten głos to towar eksportowy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie