O autorze
"Dawid Ciżewski" - (rocznik 1978) absolwent politologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletni współpracownik Telewizji Polskiej S.A., TVN 24 (dziennikarz, autor materiałów informacyjnych, reportaży) oraz Dziennika Łódzkiego. Specjalista w zakresie pracy nad wizerunkiem, PR, marketingu politycznego, coachingu. Prezes zarządu Stowarzyszenia Promocji i Edukacji Społecznej "Pokolenie IDEA".

dawidcizewski@wp.pl

Pawłowicz: "Podli zdrajcy Polski precz z Sejmu"

Facebook
Poseł Krystyna Pawłowicz niezmiennie w świetnej formie. Takiego jadu w kilku krótkich zdaniach nie wylała z siebie chyba nigdy do tej pory. Pani Krystynie zastępuje mównicę sejmową Facebook. Kiedyś myślałem, że polityk to aktor w blasku kamer i fleszy. I tak w wielu przypadkach jest. Ale jeśli chodzi o posłów PiS, to oni nie grają, oni nie udają. Oni po prostu nienawidzą.


Posłanka Pawłowicz odebrała możliwość zasiadania opozycji w ławach sejmowych miedzy innymi „za zwalczanie polskości”. Dołożyła do piątkowego przemówienia Beaty Szydło słowo „suwerenność”. Panie idą na rekord. To daje już wynik 24 x suwerenność.

Ta opozycja musi być wyjątkowo podła. Według profesor Pawłowicz posłowie myślący inaczej niż ci z PiS, to zdrajcy nienawidzący Polski. Monopol na „nawidzenie” Polski i patriotyzm mają jedynie wyznawcy Jarosława Kaczyńskiego. Zdrajcom nie pomoże nawet lewacka Unia Europejska.

Zdrajcy, którzy powinni natychmiast oddać mandaty, przepustki i odejść z Sejmu zostali wymienieni przez Krystynę Pawłowicz.

Dla wielu kontrowersyjne wypowiedzi, kąśliwy język, show przed kamerami, jest formą zaistnienia w mediach, wedle zasady, iż polityk bez mediów nie istnieje. Takie zachowania to również sposób na zaistnienie w przestrzeni publicznej i zwrócenie na siebie uwagi, jeśli dany poseł nie ma się czym wykazać lub nie jest zapraszany do programów publicystycznych.


W przypadku większości polityków PiS, takich jak sam Jarosław Kaczyński, Joachim Brudziński, Antoni Macierewicz (długo można by wymieniać) oraz nieoceniona w tej dyscyplinie Krystyna Pawłowicz, to nie jest gra, udawanie. To prawdziwa nienawiść, niekontrolowane emocje, złość i szaleństwo w oczach oraz to co najgorsze – fanatyczna wiara we własne słowa. A to już jest bardzo niebezpieczne zjawisko. PiS to stan umysłu, bez względu na wiek i wykształcenie, czego przykładem jest właśnie poseł Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz (ur. 14 kwietnia 1952 w Wojcieszowie) – polska prawniczka specjalizująca się w zakresie prawa gospodarczego publicznego, nauczyciel akademicki,doktor habilitowany nauk prawnych, w latach 2007–2011 sędzia Trybunału Stanu, posłanka na Sejm VII i VIII kadencji.” – Wikipedia
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki