O autorze
Dominik Szarek - kibic, bez pamięci zakochany w Premiership i… polskiej Ekstraklasie. W każdą sobotę w samo południe przepytuję oko w oko polskich piłkarzy w internetowy talk-show Futbolove. To program okiem kibica - dla kibiców, w którym poznacie swoich ulubionych zawodników z nieznanej dotąd strony. Pytam o to, co naprawdę interesuje prawdziwych kibiców. Zero sucharów, banalnych pytań i Szpakowskiego.

Jakub Rzeźniczak: „Roger zawsze był dla mnie kozakiem”

- Był to taki zawodnik, do którego podawałeś piłkę wiedząc, że on jej nie straci, a wręcz zawsze stworzy jakieś zagrożenie - wspomina polskiego Brazylijczyka piłkarz Legii Warszawa, Kuba Rzeźniczak.Rzeźniczak jest wychowankiem Widzewa Łódź, z którego w 2004 roku został wykupiony przez warszawską Legię. Cztery lata później - będąc już podstawowym obrońcą stołecznej drużyny - zadebiutował w Reprezentacji Polski Leo Beenhakkera w towarzyskim spotkaniu z Serbią.

W moim programie Kuba zdradza co nieco o swoim bogatym życiu towarzyskim i licznych podbojach miłosnych, omal nie zakończonych ślubem w wieku zaledwie 23 lat. Pochodzący z Łodzi defensor opowiada również o współpracy boiskowej z Danielem Ljuboją oraz swoim zamiłowaniu do mediów społecznościowych - Facebooka i Twittera.

- Sam gdy byłem młodszy lubiłem wiedzieć, co dzieje się u moich idoli. Wtedy nie było takich możliwości, teraz są. To pozwala przybliżyć kibicom nasze życie i atmosferę w szatni, do której często nawet dziennikarze nie mają dostępu - wyjaśnia Rzeźniczak.


Zobacz cały wywiad z Kubą Rzeźniczakiem:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE