O autorze
Dominik Szarek - kibic, bez pamięci zakochany w Premiership i… polskiej Ekstraklasie. W każdą sobotę w samo południe przepytuję oko w oko polskich piłkarzy w internetowy talk-show Futbolove. To program okiem kibica - dla kibiców, w którym poznacie swoich ulubionych zawodników z nieznanej dotąd strony. Pytam o to, co naprawdę interesuje prawdziwych kibiców. Zero sucharów, banalnych pytań i Szpakowskiego.

Jakub Rzeźniczak: „Roger zawsze był dla mnie kozakiem”

- Był to taki zawodnik, do którego podawałeś piłkę wiedząc, że on jej nie straci, a wręcz zawsze stworzy jakieś zagrożenie - wspomina polskiego Brazylijczyka piłkarz Legii Warszawa, Kuba Rzeźniczak.Rzeźniczak jest wychowankiem Widzewa Łódź, z którego w 2004 roku został wykupiony przez warszawską Legię. Cztery lata później - będąc już podstawowym obrońcą stołecznej drużyny - zadebiutował w Reprezentacji Polski Leo Beenhakkera w towarzyskim spotkaniu z Serbią.

W moim programie Kuba zdradza co nieco o swoim bogatym życiu towarzyskim i licznych podbojach miłosnych, omal nie zakończonych ślubem w wieku zaledwie 23 lat. Pochodzący z Łodzi defensor opowiada również o współpracy boiskowej z Danielem Ljuboją oraz swoim zamiłowaniu do mediów społecznościowych - Facebooka i Twittera.

- Sam gdy byłem młodszy lubiłem wiedzieć, co dzieje się u moich idoli. Wtedy nie było takich możliwości, teraz są. To pozwala przybliżyć kibicom nasze życie i atmosferę w szatni, do której często nawet dziennikarze nie mają dostępu - wyjaśnia Rzeźniczak.


Zobacz cały wywiad z Kubą Rzeźniczakiem:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
T-mobile 0 0Zachwyciła go postać epizodyczna. Tomasz Raczek zwraca uwagę na szczegóły kultowego już filmu

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta