O autorze
Dominik Szarek - kibic, bez pamięci zakochany w Premiership i… polskiej Ekstraklasie. W każdą sobotę w samo południe przepytuję oko w oko polskich piłkarzy w internetowy talk-show Futbolove. To program okiem kibica - dla kibiców, w którym poznacie swoich ulubionych zawodników z nieznanej dotąd strony. Pytam o to, co naprawdę interesuje prawdziwych kibiców. Zero sucharów, banalnych pytań i Szpakowskiego.

Daniel Łukasik: „To, co stało się z Ukrainą zaprocentuje w przyszłości”

- W Ekstraklasie gram dopiero pół roku, a mecz z Ukrainą był moim czwartym w Reprezentacji. Zdobywam doświadczenia i to, co stało się na Narodowym z pewnością zaprocentuje w przyszłości - mówi w magazynie Futbolove Daniel Łukasik, piłkarz Legii Warszawa i Reprezentacji Polski.Łukasik do Warszawy trafił z liczących 600 mieszkanców Miłek, niedaleko Giżycka - stąd też jego boiskowy przydomek „Miły”. Na swoją szansę w dorosłym zespole Legii musiał czekać 2 lata - przez tyle czasu miejsca w podstawowej jedenastce nie widział dla niego Maciej Skorża. Dopiero przyjście trenera Jana Urbana odmieniło losy młodego pomocnika.

Daniel Łukasik w magazynie piłkarskim Futbolove >>

Od początku obecnego sezonu Daniel na dobre zadomowił się w składzie Legii, a jego wysoka forma - potwierdzona również w europejskich pucharach - zaowocowała powołaniami do Reprezentacji Polski. W ostatnim meczu z Ukrainą, Łukasik asystował w środku boiska Grzegorzowi Krychowiakowi.

W moim programie Daniel opowiada o porażce z Ukrainą, pierwszych poważnych pieniądzach, swoim ewentualnym transferze za granicę i... zdolnościach kulinarnych.

Zobacz cały wywiad z Danielem Łukasikiem:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza