O autorze
Dominik Szarek - kibic, bez pamięci zakochany w Premiership i… polskiej Ekstraklasie. W każdą sobotę w samo południe przepytuję oko w oko polskich piłkarzy w internetowy talk-show Futbolove. To program okiem kibica - dla kibiców, w którym poznacie swoich ulubionych zawodników z nieznanej dotąd strony. Pytam o to, co naprawdę interesuje prawdziwych kibiców. Zero sucharów, banalnych pytań i Szpakowskiego.

Teodorczyk: "Wygryzę 'Lewego' ze składu Borussi... w FIFĘ"

- Moim idolem z młodszych lat był Raul Gonzalez - wyjawia Łukasz Teodorczyk, który teraz marzy o podążeniu śladami swoich poprzedników w Lechu Poznań, Roberta Lewandowskiego i Artjomsa Rudnevsa.Teodorczyk w 2010 roku trafił do stołecznej Polonii z IV-ligowej Wkry Żuromin. Poprzednia runda w barwach "Czarnych Koszul" była dla niego przełomowa - dzięki dobrej dyspozycji znalazł się w orbicie zainteresowań Mariusza Rumaka, który zimą ściągnął go do walczącego o mistrzostwo Polski, Lecha Poznań.

W Kolejorzu wciąż czeka na swoje premierowe trafienie, jednak już teraz odważnie myśli o swojej przyszłości: - Bardzo chciałbym zagrać w Bundeslidze, jednak aby tam trafić, wcześniej muszę udowodnić swoją wartość w barwach Lecha.

Zobacz cały wywiad z Łukaszem Teodorczykiem:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki