O autorze
Psychologia to nie czary, ani wiedza tajemna. W mojej pracy pomagam ludziom, nazywać rzeczy po imieniu i porządkować życie. Nawet jeżeli czasami jest to trudne. Zauważyłam, podobnie, jak wielu psychologów na świecie, że w kuchni, jak w soczewce, odbijają się obrazy naszego życia. Gotowanie może być doskonałą formą terapii. Stosuję ją w czasie moich warsztatów. Na tym blogu będę się dzieliła z Wami swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

3 godziny ze mną - zaproszenie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz dwudziesty czwarty, a ja razem z nią. Wystawiłam na aukcje trzy godziny prowadzonej przeze mnie psychoterapii. Zwycięzca spotka się ze mną w warszawskim gabinecie, poświeci czas swojej kondycji psychicznej, rozwojowi osobistemu, ale przede wszystkim dołączy do pomagających dzieciom i osobom starszym. Zapraszam do licytacji!


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz dwudziesty czwarty. Są ludzie, którzy nie pamiętają świata bez niej. Każdego roku dołączałam się do niej w najprostszy z możliwych sposobów, czyli wrzucałam do puszki pieniądze i potem naklejałam w kalendarzu czerwone serduszko. Były lata, w których szczególnie mocno kibicowałam całemu przedsięwzięciu. Tak było, kiedy, dzięki współpracy profesora Skarżyńskiego z Orkiestrą rozpoczęto unikalną na skalę światową akcje prowadzenia badania słuchu noworodków. Trzy pokolenia mojej rodziny pracowały z dziećmi z wadami słuchu i doskonale rozumiem, jakie znaczenie ma ich wczesna diagnostyka, dająca szansę na szybką interwencje medyczną i właściwą edukację. Od kilku lat już każdy noworodek w Polsce ma badany słuch i to jest fantastyczne osiągniecie. Drugim biegunem naszego życia jest starość, zapomniana, wyparta i często bardzo samotna. Ulegamy kultowi wiecznej młodości i chcemy wierzyć, że nigdy nie będziemy starzy. Ale życie upomina się o swoje prawa i przychodzi czas, że potrzebujemy szczególnej troski. Dlatego w tym roku dołączyłam do WOŚP aktywniej. Wystawiłam na aukcję trzy godziny prowadzonej przez mnie psychoterapii. Spotkam się z kimś z Was w gabinecie w centrum Warszawy. Zwycięzca aukcji poświęci czas swojej kondycji psychicznej, zastanowi się wspólnie ze mną w nad problemami albo kierunkami dalszego rozwoju, a na dodatek może mieć ogromną satysfakcję płynącą z pomagania dzieciom i osobom starszym. Zapraszam i do aukcji i do spotkania ze mną :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
INN:Poland 0 0Sieć 5G to nie tylko szybszy Netflix. To również ochrona amazońskich lasów deszczowych
0 0To nie będą tanie święta. Polacy w tym roku będą musieli wydać krocie
Diverse 0 0Na pewno masz w szafie ubrania z ich logo. Teraz będą w nich jeździć uczestnicy Rajdu Dakar
INN:Poland 0 014 prostych sposobów na bardziej ekologiczne życie. Od tego warto zacząć

TYLKO W NATEMAT

0 0Nie możesz pojąć, dlaczego PiS stawia na Pawłowicz i Piotrowicza? Eliza Michalik ma teorię
0 0"Znów muszę bronić Polski". Patryk Jaki w swoim żywiole, sprawdziliśmy jego aktywność w PE
0 0Prof. Jerzy Bralczyk ocenił pierwsze posiedzenia nowego Sejmu
0 0"Kaczyński jest wam wdzięczny". Posłowie Lewicy wsparli PiS w ważnym głosowaniu
0 0Wielka niespodzianka w ostatnim sezonie "Wikingów". Pojawi się w nim mocny, polski akcent
0 0Ważył 900 gramów i... uratował życie swojego brata. Lekarze nazwali to cudem
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
Volvo 0 0Ten samochód to fenomen. Wielu próbowało zrobić podobny, udało się tylko jednej marce