O autorze
Psychologia to nie czary, ani wiedza tajemna. W mojej pracy pomagam ludziom, nazywać rzeczy po imieniu i porządkować życie. Nawet jeżeli czasami jest to trudne. Zauważyłam, podobnie, jak wielu psychologów na świecie, że w kuchni, jak w soczewce, odbijają się obrazy naszego życia. Gotowanie może być doskonałą formą terapii. Stosuję ją w czasie moich warsztatów. Na tym blogu będę się dzieliła z Wami swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

3 godziny ze mną - zaproszenie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz dwudziesty czwarty, a ja razem z nią. Wystawiłam na aukcje trzy godziny prowadzonej przeze mnie psychoterapii. Zwycięzca spotka się ze mną w warszawskim gabinecie, poświeci czas swojej kondycji psychicznej, rozwojowi osobistemu, ale przede wszystkim dołączy do pomagających dzieciom i osobom starszym. Zapraszam do licytacji!


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz dwudziesty czwarty. Są ludzie, którzy nie pamiętają świata bez niej. Każdego roku dołączałam się do niej w najprostszy z możliwych sposobów, czyli wrzucałam do puszki pieniądze i potem naklejałam w kalendarzu czerwone serduszko. Były lata, w których szczególnie mocno kibicowałam całemu przedsięwzięciu. Tak było, kiedy, dzięki współpracy profesora Skarżyńskiego z Orkiestrą rozpoczęto unikalną na skalę światową akcje prowadzenia badania słuchu noworodków. Trzy pokolenia mojej rodziny pracowały z dziećmi z wadami słuchu i doskonale rozumiem, jakie znaczenie ma ich wczesna diagnostyka, dająca szansę na szybką interwencje medyczną i właściwą edukację. Od kilku lat już każdy noworodek w Polsce ma badany słuch i to jest fantastyczne osiągniecie. Drugim biegunem naszego życia jest starość, zapomniana, wyparta i często bardzo samotna. Ulegamy kultowi wiecznej młodości i chcemy wierzyć, że nigdy nie będziemy starzy. Ale życie upomina się o swoje prawa i przychodzi czas, że potrzebujemy szczególnej troski. Dlatego w tym roku dołączyłam do WOŚP aktywniej. Wystawiłam na aukcję trzy godziny prowadzonej przez mnie psychoterapii. Spotkam się z kimś z Was w gabinecie w centrum Warszawy. Zwycięzca aukcji poświęci czas swojej kondycji psychicznej, zastanowi się wspólnie ze mną w nad problemami albo kierunkami dalszego rozwoju, a na dodatek może mieć ogromną satysfakcję płynącą z pomagania dzieciom i osobom starszym. Zapraszam i do aukcji i do spotkania ze mną :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud