Dlaczego ten turniej golfowy jest inny? Przez Japonię i… Macieja Stuhra

Turniej Mitsubishi Motors Golf Championship już 2 czerwca na polu Sobienie Królewskie
Turniej Mitsubishi Motors Golf Championship już 2 czerwca na polu Sobienie Królewskie Materiały Mitsubishi Motors Golf Championship
Po raz pierwszy w Polsce, z mocnym japońskim akcentem, nietypowymi nagrodami, które ucieszą golfistów, i udziałem znanego aktora Macieja Stuhra. Mitsubishi Motors Golf Championship to turniej, którego golfowa Polska jeszcze nie widziała.


Mitsubishi Motors Golf Championship zostanie rozegrany w naszym kraju po raz pierwszy. Sportowej rywalizacji będzie towarzyszyć wiele atrakcji i rozrywek. Znajdzie się coś dla golfistów, coś dla fanów mocnych wrażeń, a także dla rodzin z dziećmi.

Czy Stuhr zagra w golfa?

Turniej startuje 2 czerwca na polu Sobienie Królewskie Golf & CC pod Warszawą. Tego dnia obiekt zamieni się w japońską enklawę. Na miejscu będzie można wziąć udział w warsztatach ikebany, origami czy parzenia herbaty. Poczęstunek? Oczywiście sushi. Takiego turnieju jeszcze w Polsce nie było.

Organizatorzy zapraszają także na akademię golfa. To szansa na posmakowanie tego sportu pod okiem profesjonalnych trenerów. W takiej lekcji weźmie udział aktor Maciej Stuhr.

- Dzięki Mitsubishi co chwilę staję przed ciekawymi wyzwaniami. W czasie turnieju zamierzam podszkolić się w grze w golfa. Liczę na znakomitą zabawę, podobnie jak w ubiegłym roku na zlocie Mitsubishi, gdzie świetnie bawiliśmy się całą rodziną – mówi Maciej Stuhr.

Czerwcowa sobota w Sobieniach Królewskich spodoba się również dzieciom. Dla młodszych przewidziano liczne gry i zabawy, w tym malowanie twarzy czy żonglerka.

Na gości czekać będą przygotowane do jazd testowych najnowsze samochody Mitsubishi, w tym łączący najwyższej próby design z zaawansowaną technologią Mitsubishi Eclipse Cross. Ci, którzy poszukują silnych wrażeń, znajdą je podczas jazd offroad.

Niepowtarzalne nagrody

Zawodnicy otrzymają wartościowy pakiet startowy: koszulkę od Mizuno, czapeczkę oraz trzy piłki golfowe tej marki. Przewidziane są również nagrody tego znanego na całym świecie japońskiego producenta sprzętu golfowego.

Co więcej, Mitsubishi Motors Golf Championship to jedyne zawody, w których do wygrania jest runda golfa z najgłośniejszymi polskimi zawodowymi golfistami Mateuszem Gradeckim i Adrianem Meronkiem.

Mitsubishi Motors Golf Championship to nowy turniej, ale marka od lat wspiera rozwój golfa w Polsce. Dotychczas była partnerem przy cyklu Deutsche Bank Polish Masters. Te doświadczenia zaowocowały pomysłem na własne zawody.

- Chcemy w ten sposób jeszcze mocniej podkreślić siłę i wizerunek marki. Liczymy, że turniej dzięki swej nieszablonowej, japońskiej oprawie spodoba się wszystkim golfistom – mówi Yasuyuki Oyama, Prezes Zarządu Mitsubishi Motors.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach