Gwiazdy na Mitsubishi Motors Golf Championship 2019

Mitsubishi Motors Golf Championship
W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli aktorzy Bartłomiej Topa, Anna Cieślak, a także modelka Karolina Pisarek. Obok nich kilkaset innych osób. Część grała w turnieju, część bawiła się na polu golfowym. W niedzielę zakończył się drugi turniej Mitsubishi Motors Golf Championship, który przyciągnął aż 300 uczestników.


Mitsubishi Motors Golf Championship to wyjątkowe wydarzenie. Przyciąga nie tylko miłośników golfa, ale biorą w nim też udział rodziny z dziećmi, w tym wiele osób, które chcą spróbować swoich sił w grze.


Turniej okazał się jeszcze większym sukcesem niż rok temu. Golfiści zarezerwowali wszystkie miejsca na zawody zaledwie w ciągu kilku dni od uruchomienia zapisów. Frekwencja na pikniku również była większa.

- Do organizacji całego wydarzenia podchodzimy ambitnie i precyzyjnie, jak do produkcji naszych aut. Dla golfistów przygotowaliśmy turniej, który zapewnił sportowe emocje. Ich najbliższym oraz innym zaproszonym gościom zaproponowaliśmy piknik golfowy z wieloma atrakcjami, w tym akademię golfa – mówi Yasuyuki Oyama, Prezes Zarządu Mitsubishi Motors Polska.


Bartek Topa, Anka Cieślak i Karolina Pisarek grają w golfa

Akademia golfa to lekcje gry pod okiem profesjonalnego trenera, który przybliża podstawy gry i pokazuje technikę uderzeń. W akademii golfa podczas Mitsubishi Motors Golf Championship wzięły udział gwiazdy ekranu i ambasadorzy marki Mitsubishi.


Dla Bartka Topy nie był to pierwszy raz na golfie. Aktor i gwiazda takich filmów jak „Karbala” i „Drogówka” próbował gry wcześniej, a w niedzielę wrócił do golfa po dłuższej przerwie. Anna Cieślak wybijała piłeczkę golfową po raz pierwszy i nie kryła ekscytacji.


Finalistka Top Model i najpopularniejsza polska modelka młodego pokolenia zdążyła zakochać się w golfie i już planuje kolejne lekcje.


Oprócz znanych gości w pikniku uczestniczyło aż 300 osób. Wzięły one udział w lekcjach golfa, aktywnościach i konkursach, a także w jazdach testowych samochodami Mitsubishi Eclipse Cross i Outlander.


- Nasz turniej i piknik pokazuje rosnącą popularność golfa w Polsce. Coraz więcej osób zaczyna grać i przekonuje się, że weekend na polu golfowym to zdrowy i emocjonujący sposób na spędzanie czasu wolnego – mówi Łukasz Wójcik, dyrektor marketingu i PR w polskim oddziale Mitsubishi Motors. - Cieszymy się także z wielkiego zainteresowania testami naszych modeli, które ani przez chwilę nie stały na parkingu – wspaniale, że możemy zademonstrować ich możliwości w tak malowniczym otoczeniu.


Walka o podium

Sportowa część przyciągnęła 120 zawodników. Golfiści rywalizowali w kategorii stableford netto 3/4 hcp. W kategorii 0-20 HCP z wynikiem 42 punktów zwyciężył Maciej Paprocki. Drugie miejsce zajął Bogdan Bigus (40 pkt), a trzecie Sebastian Centkowski (37 pkt).


W kategorii 20,1-36 HCP walka o podium była bardzo zacięta. Zwyciężył Krzysztof Bobkiewicz z wynikiem 35 punktów. Kolejne miejsca zajęli Marcin Kubit i Urszula Stanowska, którzy również zdobyli po 35 punktów (o wygranej zadecydował countback).

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!