Zbliża się trzeci turniej dla młodych golfistów Kram Junior Open

Turniej dla młodych golfistów Kram Junior Open
Turniej dla młodych golfistów Kram Junior Open Kram Junior Open
Co roku juniorzy przyjeżdżają do Wrocławia, żeby walczyć o tytuł najlepszego młodego golfisty, a także o nagrody umożliwiające im dalszy rozwój. 2 lipca startuje trzeci już turniej Kram Junior Open. Zapisy trwają.


Kram Junior Open to dla juniorów szansa na zdobycie punktów do światowego rankingu WAGR i wyjechania na prestiżowy turniej Global Junior Golf. Dla młodych golfistów to także szansa na skonfrontowanie swoich umiejętności z innymi.

- W Kram Junior Open walczą o nagrody, ale przede wszystkim testują swój talent w warunkach turniejowych – mówi Anna Maliszewska, dyrektor turnieju Kram Junior Open. – Rozegranie trzech pełnych rund to duże wyzwanie i wtedy właśnie juniorzy pokazują, że stać ich na wiele.


Młodzi potrafią

W 2018 roku w Kram Junior Open wzięli udział najlepsi juniorzy z całej Polski, w tym reprezentacja kraju. Zawody rozgrywane były na wysokim poziomie. Znakomitymi wynikami mogli pochwalić się nasi najbardziej utalentowani golfiści. Jednak najlepszy okazał się zawodnik z Czech Gordan Brixi, który zakończył trzy rundy z wynikiem -16. Drugi z kolei Alejandro Pedryc z podwarszawskiego klubu Sobienie Królewskie Golf & CC zagrał na -9.


Kram Junior Open 2019 potrwa trzy dni. Juniorzy będą grali w trzech kategoriach wiekowych: do 14 lat, 15-16 lat, 17-21 lat. Główną nagrodą jest opłacony udział i przelot na jeden z prestiżowych turniejów Global Junior Golf. Juniorzy mają szansę wygrać również bony do proshopu i zdobyć punkty do światowego rankingu World Amateur Golf Ranking.
W bogatym pakiecie startowym zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie przez trzy dni turnieju, turniejową koszulkę Glenmiur i trzy piłki golfowe.

Tylko we Wrocławiu

Turniej nie odbyłby się bez zaangażowania właścicieli firmy rodzinnej Kram S.A., która jest głównym sponsorem Kram Junior Open. Jolanta i Zbigniew Przybysz mają na celu wspieranie młodych w rozwoju golfowych umiejętności. Ich zaangażowanie sięga dalej. Kram S.A. jest również sponsorem charytatywnego turnieju golfowego Kram Golf Cup.

Kram Junior Open odbędzie się w dniach 2-4 lipca na polu Toya Golf pod Wrocławiem. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy. To tu wychował się najlepszy obecnie polski golfista Adrian Meronk, a także inni utalentowani golfiści. Teraz Meronk został ambasadorem Kram Junior Open i kibicuje młodym golfistom we wspinaczce po trofea. Jest także ambasadorem największego w Polsce cyklu turniejów dla amatorów Santander Polish Masters i aktywnie promuje golfa w Polsce.

Zapisy na Kram Junior Open trwają, ale liczba miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.

Kram Junior Open
2-4 lipca 2019 r.
Toya Golf & Country Club

junioropen.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu
0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik