O autorze
Jestem kibicem NHL od czasu, gdy moją kapslową drużynę hokejową prowadzili Kirk Muller i Kevin Dineen (wypłowiałą już "koszulkę" tego drugiego pewnie nadal znalazłbym w szufladzie biurka). Dzisiaj współtworzę najlepszy polski serwis na temat północnoamerykańskiego hokeja: NHL.com.pl. I mimo upływu lat, nadal uważam, że najlepszym strzałem z nadgarstka w ciągu ostatnich dwudziestu lat dysponował Aleksander Mogilny, a nie Joe Sakic ;).

Postaram się udowodnić, że zawodowy hokej już od ładnych kilku lat nie opiera się na przepychance osiłków i okładaniu się po twarzach. To fascynująca, szybka i męska gra, której śledzeniu warto poświęcić więcej czasu. To czego nie zdążę skomentować na bieżąco tutaj, znajdziecie codziennie na moim koncie na Twitterze (twitter.com/marcinhartman)".

Podaje górą sam do siebie, czyli bramka a'la Ryan Malone

Pięknych bramek w NHL jest sporo w każdym tygodniu. Jak się okazuje oprócz asysty kolegów lub zabrania krążka rywalowi, można podac krążek... samemu sobie. Górą. Jak Ryan Malone. A co!Pięknych bramek w NHL jest sporo w każdym tygodniu. Jak się okazuje oprócz asysty kolegów lub zabrania krążka rywalowi, można podac krążek... samemu sobie. Górą. Jak Ryan Malone. A co!Tak właśnie wyglądał pierwszy gol Malone'a w rozegranym dzisiaj w nocy meczu Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets. Później dołożył jeszcze jednego, a Błyskawice wygrały po dogrywce 3:2, dzięki 56. bramce w sezonie niezawodnego Stevena Stamkosa.

A który gol w kończącym się sezonie zasadniczym był Waszym zdaniem najpiękniejszy? Zachęcam do wrzucenia linka z YT w komentarzach!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...