O autorze
Szczęśliwa mama szóstki dzieci, rodowita Poznanianka, kobieta biznesu, prezes klubu piłkarskiego Warta Poznań S.A., prezes spółki budowlano-deweloperskiej Family House, kiedyś modelka. Jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce i w świecie piłki nożnej. Na swoim blogu poruszam tematy sobie bliskie: sport, zdrowy tryb życia, macierzyństwo i polityka.

Dlaczego Iza? Spot nr 3 Premiera

Krótko, zwięźle i na temat. Dlaczego ja?


Po pierwsze, dlatego, że do Parlamentu Europejskiego nie idę po pieniądze jak wielu innych kandydatów. Te już mam. Idę z konkretnym planem do zrealizowania.

Po drugie,
jestem skuteczną menadżerką i inwestorką. Działam na wielu polach – w biznesie oraz społecznie. Ponad osiem lat temu stworzyłam od podstaw firmę budowlaną. Uratowałam od upadku najstarszy w Poznaniu klub piłkarski, którym do dziś zarządzam i o który dbam, mimo obojętności władz Poznania. Jestem również członkiem komisji piłkarstwa kobiecego w PZPN. Mam piątkę dzieci. Gwarantuję, że będę skuteczną posłanką.

Po trzecie,
jako jedna z nielicznych kandydatek, a w Wielkopolsce chyba jedyna, tak otwarcie stawiam na sport i promocję zdrowego trybu życia, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Pomogę zdobyć fundusze na te cele. Jak? Pisałam już o tym wielokrotnie, np. tu: http://izabellalukomska.natemat.pl/93895,z-polityka-mi-po-drodze

Po czwarte, jestem zwolenniczką szybkiego wprowadzenia euro w Polsce. To dziś prawdziwa tarcza antyrakietowa. Polska z euro zamiast złotówki, to Polska bezpieczniejsza. To też pewniejsze budżety domowe polskich rodzin.

Po piąte, jestem gorącą zwolenniczką tolerancji, równouprawnienia i szacunku dla drugiego człowieka. Są to wartości, które leżą u podstaw Unii Europejskiej i ją umacniają. Dlatego domagam się wprowadzenia pełnej wersji Karty Praw Podstawowych.

Dlaczego startuję z list koalicji Europa Plus Twój Ruch? Obszernie wyjaśniałam to tutaj: http://izabellalukomska.natemat.pl/98897,dlaczego-twoj-ruch

Drodzy Czytelnicy! To są wybory europejskie. Nie głosujcie w nich na ludzi, którzy chcą Europę niszczyć. Nie głosujcie na tych, którzy chcą włączyć wsteczny bieg. Nie głosujcie też na tych, którzy mogli, ale przestali skutecznie działać i osiedli na laurach. Zagłosujcie na tych, którzy chcą budować silną Europę z silną Polską. Mają chęci, motywację i wizję. Ja jestem gotowa. A Wy?

Zapraszam na premierę trzeciego spotu w mojej kampanii.

25 maja razem wybierzmy Europę!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"