O autorze
Pisać zamierzam o tym co nie powinno być obojętne nie tylko kibicom sportowym, ale każdemu z nas. Jako członek Stowarzyszenia NIGDY WIĘCEJ każdego dnia staram się zaszczepić ideę walki z rasizmem, ksenofobią i nietolerancją. Pamiętając o przeszłości chcemy walczyć z odradzającym się faszyzmem i to właśnie o tej działalności chcę opowiadać. Biorę udział w projekcie "Wykopmy Rasizm ze Stadionów". Napiszę o tym co się udało, a co nie, ale nie tylko.

Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ: Prawda zwyciężyła!

Wykopmy Rasizm ze Stadionów
Wykopmy Rasizm ze Stadionów Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ
Z satysfakcją przyjęliśmy list redaktora naczelnego serwisu natemat.pl Tomasza Machały wysłany do adwokata reprezentującego Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ”. Redaktor naczelny pisze między innymi: „(…) kierowany dobrą wolą oraz życzliwą ogólną pozytywną oceną działalności „Nigdy Więcej” dla polskiej piłki nożnej podjąłem decyzję o skasowaniu z kwestionowanego artykułu pana Antoniego Bohdanowicza następujących fragmentów (…)”. Tym samym redakcja natemat.pl wycofała się z absurdalnych oskarżeń, które opublikowała wcześniej na nasz temat.Przypominamy, iż w całym sporze chodzi o artykuł, który ukazał się na portalu natemat.pl i zawierał nieprawdziwe informacje o działalności Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”. Spotkał się on z naszą zdecydowaną reakcją.
Jeszcze raz podkreślamy z całą stanowczością, że Stowarzyszenie 'NIGDY WIĘCEJ' nigdy w żaden sposób nie występowało z oczekiwaniami jakiegokolwiek materialnego wsparcia od jakiegokolwiek klubu. Nie korzystaliśmy też nigdy z dotacji PZPN ani instytucji państwowych. Insynuacje zawarte w przedmiotowym tekście pozbawione są jakichkolwiek podstaw, a tym samym dowodzą braku dziennikarskiego profesjonalizmu jego autora. Tekst ten godził w nasze dobre imię. Efektem było wysłanie wezwania do zaprzestania naruszania dóbr osobistych i usunięcia skutków już dokonanego naruszenia.
Stwierdzamy z satysfakcją, że redaktor naczelny natemat.pl przyznał nam rację, usuwając najbardziej nieprawdziwe fragmenty tekstu dotyczącego działalności Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”.
Wierzymy, że dalsza współpraca z portalem natemat.pl będzie przebiegała w normalnej atmosferze, opartej na wzajemnym szacunku, tak jak miało to miejsce przed publikacją krzywdzącego artykułu.
Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” jest otwarte na partnerską współpracę ze wszystkimi, którzy nie akceptują ksenofobii i neofaszyzmu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
RECENZJA 0 0Obejrzałem sequel "Lśnienia". To nie jest zwykły skok na kasę, ale i tak jest z nim problem
Volvo 0 0Chcesz tanio kupić nowy samochód? To najlepszy moment. Zobacz, co wymyśliło Volvo
Leroy Merlin 0 0Glamour, a może... pustynny? Najnowsze ekscytujące trendy w urządzaniu wnętrz
WYWIAD 0 0Wyślij kartkę do 5-letniej Natalki! Mama przekłada święta i prosi internet o pomoc

MOTO

POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"