O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Warsztaty kreatywno-praktyczne dla Pracowni Projektowania Kostiumu // Scenografia // ASP Warszawa


Akademia Perfection Hair by Jaga Hupało w ramach cyklicznych warsztatów kreatywno-praktycznych tym razem gościła studentów Pracowni Projektowania Kostiumu // Scenografia // Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod kierownictwem wybitnej kostiumografki dr. hab. Doroty Kołodyńskiej. Jaga Hupało wraz ze swoją grupą projektową z Create Teamu wprowadziła słuchaczy w meandry sztuki projektowania fryzur na różnych płaszczyznach - w operze, teatrze, filmie, musicalu, w klipach, dla galerii sztuki.


W szczegółach zaprezentowano, między innymi, włosy jako materię i bazę działań projektowych, każdy etap projektowania fryzur oraz peruk, współpracę z innymi artystami (reżyserzy, projektanci, designerzy), jakie trudności można napotkać w różnych fazach twórczych, co jest niezbędne w wyposażeniu pracy stylisty. W części praktycznej Jaga Hupało wraz z Zespołem zaprosiła studentów do faktycznych działań prosto zza kulis w tym m.in. stworzenia różnorodnych stylizacji włosów naturalnych jak i peruk, szycie włosów, budowanie konstrukcji nawiązujących do epoki, pierwsze kroki w strzyżeniach, nadawanie form, struktury oraz kolorów za pomocą tradycyjnych jak i nowoczesnych narzędzi fryzjerskich. Finałem spotkania był pokaz mody, w którym udział wzięli wszyscy słuchacze - każdy po uprzedniej metamorfozie. Był to niezwykły czas twórczych działań w atmosferze designu.


Każdemu z przybyłych studentów życzymy kariery na miarę wybitnych Polaków w dziedzinie scenografii & kostiumu jak m.in. Ewa Braun, Allan Starski czy Waldemar Pokromski.

Uczelnie, szkoły & pracownie artystyczne serdecznie zapraszamy do udziału w naszych warsztatach oraz seminariach. Kontakt w Pracowni.

Create Team

*Zespół projektowy Create Team w składzie: Sebastian Kobielski, Damian Witkowski, Norbert Afek
*relacja zdjęciowa: Kazimierz SchmidtP.S. Specjalne podziękowania dla naszego Partnera firmy www.LONGHAIR.pl / najlepsze włosy naturalne i syntetyczne w Polsce!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii