O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

#hairdesign & #love - Kwiat Kobiecości "Piękna bo zdrowa" - ZAWSZE :)

Jubileuszowy, piąty raz wspieramy całym sercem, talentem i rzemiosłem kampanię "Piękna bo Zdrowa" Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, która niestrudzenie niesie realną pomoc Polkom w walce o zdrowie! Ufundowano między innymi 4000 bezpłatnych kuponów na badania cytologiczne tym samym głośno sprzeciwiając się rakowi szyjki macicy.


Kilka dni temu odbyła się finałowa gala z honorowym udziałem tegorocznych Ambasadorek Kampanii oraz wszystkich Partnerów, Sponsorów i Patronów akcji.

W klimatycznym kinie Iluzjon odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla wszystkich Przyjaciół Fundacji.

JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE w tym roku otrzymała 2 wyjątkowe wyróżnienia w podziękowaniu za wieloletnią i owocną współpracę.

Corocznie nasz Zespól Stylistów Create Team opiekuje się stylizacjami włosów wszystkich Ambasadorek tej szlachetnej idei - ten fakt traktujemy jako wyróżnienie.

W tym roku zaszczytną funkcję Ambasadorek objęły aktorki Sylwia Gliwa, Barbara Kurdej - Szatan, Joanna Moro, oraz Małgorzata Pieczyńska, a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Gościnnie w sesji zdjęciowej organizowanej w ramach kampanii wziął udział ginekolog prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki Kierownik Katedry i Kliniki położnictwa i ginekologii onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Gorąco zachęcamy wszystkie Kobiety do odwiedzenia strony www.kwiatkobiecosci.pl i skorzystania z możliwości badań profilaktycznych.

Jesteśmy zawsze blisko Was,
Jaga & Team


ZA KULISAMI :)Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
0 0Chaos po roku bez użytkowania wieczystego. Już mówi się o nowym podatku
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno