O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Love is in the Hair

Walentynki
Walentynki Jaga Hupało Born To Create
Walentynki to dzień, który powinien trwać 365 dni w roku. Miłość jest uczuciem, o którym marzymy i pragniemy ofiarowywać. W tym szczególnym dniu podaruj ukochanej osobie chwilę relaksu i radości w miejscu, w którym miłość jest obecna każdego dnia. Miłość do ludzi, sztuki, miejsca, do wszystkiego co nas otacza.


W Pracowni Jagi Hupało oboje będziecie mogli się oddać błogiemu spokoju i poczuć otaczające Was szczęście. Po wizycie u naszych stylistów włosy będą pełne zdrowia i blasku. Pozwólcie tego dnia abyśmy zajęli się Waszym pięknem.


Visit us

Informacje i zapisy
607 098 230, (22) 636 67 59, recepcja@jagahupalo.pl
ul. Burakowska 5/7 Warszawa

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta