O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Jestem.Nowy - fryzury społecznie zaangażowane

Spragnione koloru i blasku. Dzieci z Dworca Brześć - uchodźcy z Czeczenii, którzy miesiącami oczekiwali na możliwość przyjazdu do Polski - zostali zaproszeni do wzięcia udziału w pokazie mody, który odbył się 26 czerwca w Teatrze Nowym i został wyreżyserowany przez Janusza Noniewicza, kierownika Katedry Mody warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Moja Pracownia miała przyjemność przygotować fryzury czeczeńskich i polskich dzieci wraz z rodzicami, którzy wystąpili w pokazie o znaczącym tytule: "Jestem.Nowy".Rozpoczęło się od przygotowania formy - zaproszenia dzieci wraz z rodzicami do mojej warszawskiej Pracowni. Zakończyło się wielkim dla nich pokazem, podczas którego wszystko było nowe: nowe fryzury, nowe stylizacje, nowe emocje, nowe miejsce i nowi ludzie dookoła.

PRZED I PO:Autorem zdjęć "przed" jest Maurycy Stankiewicz.

Marina Hulia – prowadzenie pokazu
Janusz Noniewicz – reżyser
Agnieszka Kryst – choreografia
Jaga Hupało – fryzury
Dorota Mozil – stylizacja
Dominika Raczkowska – wizualizacje

BLASK:


Zespół Born To Create:
Design fryzur: Jaga Hupało
Stylizacja fryzur do pokazu: Joanna Januchta / Jaga Hupało Born To Create
Strzyżenie i pielęgnacja fryzur: Mirosław Kawula, Paweł Przygocki, Ksawery Karczewski, Iwona Maculewicz, Aleksandra Deląg, Agnieszka Pieńkosz, Wiktoria Kopel, Joanna Januchta / Jaga Hupało Born To Create

Wydarzenie objął honorowym patronatem Rzecznik Praw Obywatelskich.

KOLOR:


Marina Hulia od 2016 roku pomaga rodzinom czeczeńskich uchodźców, koczujących miesiącami na dworcu w białoruskim Brześciu i czekających na wjazd do Polski. Prowadzi szkołę demokratyczną, w której uczy czeczeńskie dzieci rosyjskiego i polskiego języka, organizuje im czas, pomaga.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...