O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Piknik z Klimatem - o ekologii w świecie fryzjerstwa i mody

W ostatni weekend wakacji na Placu Zamkowym w Warszawie odbędzie się wydarzenie, które ma na celu wywołanie dyskusji i zmianę klimatu na lepszy - ekologiczny. Tuż obok Zamku Królewskiego zostanie wyeksponowana strefa edukacji i zabawy, ze sceny natomiast przemawiać będą zaproszeni goście, w tym Justyna Święty-Ersetic (mistrzyni Europy w biegu na 400 metrów), Joanna Szczepkowska i Jacek Wszoła. Ja będę miała przyjemność opowiedzieć o kreowaniu wizerunku i promowaniu trendów, które nie szkodzą nam i nie obciążają naszej Planety; o tym, co każdy odbiorca, rzemieślnik, artysta, fryzjer i przedsiębiorca może zrobić, by być bardziej eco.
Z mojej perspektywy będzie to weekend bardzo refleksyjny. Z jednej strony pełen entuzjastycznego zachęcania i przywoływania pomysłów na proste rzeczy, które wszyscy możemy zmienić na bardziej ekologiczne; z drugiej natomiast będzie to czas zatrzymania się i zastanowienia nad tym, jak wiele jeszcze jest do wykonania. Zgodnie z tegorocznym hasłem Pikniku: "Poznań - Warszawa - Kraków - od słów do dzieła" życzyłabym nam wszystkim, aby spotkanie na Placu Zamkowym dało początek małym-wielkim zmianom, które możemy wprowadzić w każdej przestrzeni: prywatnej, zawodowej i artystycznej.

Wielką radością będzie dla mnie uczestnictwo w Pikniku z Klimatem również w roli odbiorcy. Nie mogę doczekać się wspaniałych, eksperckich wypowiedzi i wsłuchania się w nowe, ekologiczne propozycje!

Pełen program wydarzeń 2 września na Placu Zamkowym:

11.30 – Uroczyste otwarcie PIKNIKU z KLIMATEM
11.50 – Rozpoczęcie Pikniku, przedstawienie poszczególnych atrakcji i zaproszenie do udziału
12.00 – Rozmowa z przedstawicielem Ambasady Danii w Polsce
12.30 – Prezentacja stanowisk Partnerów Pikniku z Klimatem
12.45 – Rozmowa z zaproszonym ekspertem
13.00 – Rozmowa z zaproszonym gościem –Jaga Hupało
13.15 – Rozmowa z zaproszonym ekspertem
13.30 – Rozmowa z zaproszonym gościem – Joanna Szczepkowska
13.50 – Debata ekspercka z udziałem Marcina Popkiewicza oraz Marty Anczewskiej
14.30 – Emisja filmu „Punkt Krytyczny”
14.35 – Rozmowa z Dyrektorem Biura Infrastruktury Urzędu m. st. Warszawa – Leszkiem Drogoszem
15.15 – Happening – „Budujemy Eco Dom”
15.30 – Rozmowa z ekspertem
15.45 – Rozmowa z zaproszonym gościem – Jacek Wszoła
16.00 – Finał zabawy „MEGA EKO WARSZAWSKA TORBA”
16.30 – Zakończenie Pikniku z Klimatem
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...