O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Tlen: niezbędny element piękna

Biutecs Polska
Biutecs Polska Biutecs Polska
Zacznij cieszyć się ze swoich włosów i utrzymaj ich naturalne piękno - blask, objętość, sensualność. To zalety, które oferuje nam innowacyjna technologia Biutecs oparta na infuzji tlenowej połączonej z szeroką gamą produktów wzmacniających. Uważam, że podstawą pięknych włosów jest zdrowie i harmonia skóry głowy. Bez nich nawet najlepsze cięcie i pomysły stylisty nie dają klientom wymarzonego efektu. A przecież moim marzeniem jest, żeby każda osoba wychodząca z Pracowni promieniowała blaskiem i pewnością siebie.


Utrata balansu skóry głowy ma swoje główne przyczyny:
-biologiczne (np. zaburzenia równowagi hormonalnej i anemia)
-psychiczne (np. stres)
-środowiskowe (np. zanieczyszczenie powietrza, działanie słońca i wiatru)
-żywieniowe (źle zbilansowana dieta)

Co można zrobić, żeby cieszyć się codziennie pięknem włosów i przywrócić im naturalną równowagę?

Odpowiedź na te pytanie wzięła się z powietrza. Dosłownie! Na zeszłorocznych targach fryzjerskich w Bolonii poznałam innowacyjną technologię medycyny nieinwazyjnej. Technologia infuzji tlenowej Biutecs łączy właściwości trychologiczne, czyli leczące problemy skóry głowy oraz estetyczne - nadaje włosom piękny blask i wzmacnia ich kondycję.

Infuzje tlenowe Biutecs oparte są na 95% czystego tlenu, który aplikujemy na skórę głowy oraz łodygę włosa. Sprężone powietrze stymuluje unaczynienie i mikrokrążenie pobudzając komórki do odbudowy.
Efektem zabiegu na poziomie trychologicznym jest zmiana struktury warstwy hydrolipidowej i dogłębne działanie oczyszczające. Tlen w połączeniu z ampułkami działa również przeciwzapalnie i naprawczo.


Korzyści widoczne na łodydze włosa to naturalny blask, wyższy poziom nawilżenia, a przede wszystkim redukcja wypadania włosów. Już po pierwszym zabiegu zwiększa się objętość i elastyczność.

Jestem dumna, że technologia przyszłości jaka jest infuzja tlenowa wzmacnia nasze piękno nie naruszając środowiska. Dzięki wykorzystaniu tlenu zmniejsza się zużycie wody i jej zanieczyszczenie. W ten sposób możemy cieszyć pięknem w zgodzie z naturą.

To właśnie połączenie technologii i ekologii w trosce o zdrowie i piękno skłoniło mnie do wprowadzenia do mojej Pracowni zabiegów z infuzji tlenowej Biutecs. Cieszy mnie radość klientek z niesamowitych efektów widocznych po zabiegach. Dbanie o zdrowie włosów to pierwszy i najważniejszy krok w trosce o ich piękny wygląd.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...