O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Skandynawska ikona światła inspiruje do tworzenia

fot Szymon Brodziak
modelka Antonina Wolff
kreacja Vasina Studio
fot Szymon Brodziak
modelka Antonina Wolff
kreacja Vasina Studio Święto Światła by Jaga Hupało
Światło to symbol jasności, wolności, nadziei i piękna, które wyłania się z najciemniejszego miesiąca w roku.Czerpię z tradycji i w niej upatruje nadzieję na budowanie bliskich relacji i dobrej energii. Poznawanie kultur i ich symboli osadzonych na włosach jest moją pasją.
13 grudnia w krajach Skandynawskich obchodzi się Dzień Świętej Łucji. Odkryłam w niej kobiecą niezależność i moc do życia w zgodzie z wewnętrzną prawdą.

To właśnie jej ozdoba, czyli wianek ze świecami, zainspirowała mnie do stworzenia projektu, w którym wzięli udział znani polscy artyści: projektantka Vasina (VasinaStudio), fotograf SZYMON BRODZIAK Photography i Marta Gessler (Warsztat Woni). W postać Łucji wcieliła się moja muza Antonia Wolff.

Projekt został wsparty przez Ambasadę Szwecji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...