O autorze
Jerzy Borowczak - Polski polityk i działacz związkowy, poseł na Sejm III, VI i VII kadencji. Były opozycjonista w PRL W 1980 razem z Bogdanem Borusewiczem, Bogdanem Felskim i Ludwikiem Prądzyńskim zainicjował strajk w Stoczni Gdańskiej. Od tego czasu należy do bliskich współpracowników Lecha Wałęsy. Po powołaniu NSZZ "Solidarność" został wiceprzewodniczącym komisji zakładowej związku z SG. Po wprowadzeniu stanu wojennego dyscyplinarnie zwolniony, pracował w gdańskiej Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych.

Idźcie i się rozmnażajcie!

Świat się kończy!!! Jarosław Kaczyński przyznał, że największym prezentem dla Polski są dzieci. Zastanawiam się tylko, ile takich prezentów pan Kaczyński dał krajowi?...


Namawianie przez prezesa PiS do "produkcji" dzieci jest słuszne. Mam jednak wrażenie, że jest tak samo wiarygodne, jak teorie zamachowe Antoniego Macierewicza, czy gospodarcze prognozy pani Szydło. Kaczyński po raz kolejny zabrał więc głos o czymś, na czym się kompletnie nie zna. To nie przymierzając tak, jakby uczył nas jeździć autem gość, nomen omen, bez prawa jazdy… No, chyba, że prezes da teraz rodakom dobry przykład, to ja odszczekam te słowa.

Naprawdę to dziwne, że do zwiększania populacji namawia zatwardziały, bezdzietny kawaler. Z kolei posłanka PiS, która nie spędziła ani dnia opieki nad dzieckiem, nie potrafi wykazać odrobiny empatii innym kobietom i grzmi o zabijaniu niepełnosprawnych dzieci. Ciekawe, że o wsparciu dla rodzin wielodzietnych mówią przedstawiciele partii, która swego czasu zablokowała wydanie 70 mld złotych na pomoc dzieciom, o czym bezustannie przypomina Tadeusz Cymański.

Nie wiem też, dlaczego ułatwienia dla rodzin wielodzietnych miałyby dotyczyć jedynie stolicy? Przecież w całym kraju takim rodzinom żyje się ciężko. Ale to już chyba trzeba zrzucić na karb kampanii referendalnej w Warszawie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Chodziło o to, by mężczyźni odzyskali godność". Tomasz Raczek szczerze o zamknięciu "Playboya"
0 0Przestajemy zwracać uwagę na cenę i smak. Zaczyna się liczyć co innego
Zysk 0 0Mówią, że to polska "Gra o tron". Za nami premiera kolejnej części piastowskiej sagi
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
0 0"Chętnie przeproszę". Dziwny wpis kobiety, która oskarżyła Grodzkiego
0 0Marszałek Grodzki odpowiada na materiał TVP. Mówi o "drodze sądowej"
FELIETON MICHALIK 0 030-krotność ZUS, czyli tak PiS chce karać za rozum i kwalifikacje
INN:Poland 0 0ZUS vs. przedsiębiorcza matka: 9 lat składek to za mało, by pójść na zwolnienie
0 0Lewica pod rękę z PiS i przeciw Gowinowi. Słowa Zawiszy zaskakują
0 0"Nikt nigdy nie pytał". Kandydat na ministra o braku wyższego wykształcenia
0 0Jest szczepionka przeciwko eboli. Na razie może eksperymentalnie pomóc w zwalczeniu epidemii
0 0Myślisz, że to lenistwo, a to depresja. 10 objawów choroby, których nie rozumie otoczenie