O autorze
Jerzy Borowczak - Polski polityk i działacz związkowy, poseł na Sejm III, VI i VII kadencji. Były opozycjonista w PRL W 1980 razem z Bogdanem Borusewiczem, Bogdanem Felskim i Ludwikiem Prądzyńskim zainicjował strajk w Stoczni Gdańskiej. Od tego czasu należy do bliskich współpracowników Lecha Wałęsy. Po powołaniu NSZZ "Solidarność" został wiceprzewodniczącym komisji zakładowej związku z SG. Po wprowadzeniu stanu wojennego dyscyplinarnie zwolniony, pracował w gdańskiej Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych.

Idźcie i się rozmnażajcie!

Świat się kończy!!! Jarosław Kaczyński przyznał, że największym prezentem dla Polski są dzieci. Zastanawiam się tylko, ile takich prezentów pan Kaczyński dał krajowi?...


Namawianie przez prezesa PiS do "produkcji" dzieci jest słuszne. Mam jednak wrażenie, że jest tak samo wiarygodne, jak teorie zamachowe Antoniego Macierewicza, czy gospodarcze prognozy pani Szydło. Kaczyński po raz kolejny zabrał więc głos o czymś, na czym się kompletnie nie zna. To nie przymierzając tak, jakby uczył nas jeździć autem gość, nomen omen, bez prawa jazdy… No, chyba, że prezes da teraz rodakom dobry przykład, to ja odszczekam te słowa.

Naprawdę to dziwne, że do zwiększania populacji namawia zatwardziały, bezdzietny kawaler. Z kolei posłanka PiS, która nie spędziła ani dnia opieki nad dzieckiem, nie potrafi wykazać odrobiny empatii innym kobietom i grzmi o zabijaniu niepełnosprawnych dzieci. Ciekawe, że o wsparciu dla rodzin wielodzietnych mówią przedstawiciele partii, która swego czasu zablokowała wydanie 70 mld złotych na pomoc dzieciom, o czym bezustannie przypomina Tadeusz Cymański.

Nie wiem też, dlaczego ułatwienia dla rodzin wielodzietnych miałyby dotyczyć jedynie stolicy? Przecież w całym kraju takim rodzinom żyje się ciężko. Ale to już chyba trzeba zrzucić na karb kampanii referendalnej w Warszawie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii