O autorze
Polityk, profesor nauk ekonomicznych, Jest członkinią Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, publicystka, w latach 2001–2009 posłanka na Sejm IV, V i VI kadencji, od 2009 posłanka do Parlamentu Europejskiego.

Wybierzmy kurs na zmianę

Trzeba zostawić Tuska z jego straszakami (wojną polsko-polską, wojną z Rosją), chorymi platformerskimi układami, w których jest miejsce tylko dla krewnych i znajomych. Trzeba zapomnieć o Kaczyńskim z jego smoleńską obsesją, promowaniu się na nieszczęściu powodzian i antyunijną retoryką. Trzeba raz na zawsze pogrzebać tragikomicznego Korwina, którego marzeniem jest pozbawienie kobiet praw wyborczych i zamienienie siedziby Komisji Europejskiej w burdel. Trzeba pokazać gest Kozakiewicza chorym z nienawiści i zawiści narodowcom oraz wszystkim marginalnym, antyunijnym kanapom. Niech się kiszą we własnym sosie.


Europejczycy zasługują na bezpieczeństwo i dobrobyt, prawdziwą równość i sprawiedliwość społeczną. Muszą mieć pracę, godne wynagrodzenia i emerytury, dobrą opiekę medyczną. Dość zaciskania pasa, dość wyrzeczeń. Unia Europejska musi skręcić w lewo. Wybierzmy kurs na zmianę. Proszę o poparcie listy SLD-UP.

Musimy skupić się na rozwiązywaniu prawdziwych problemów Polaków i Europejczyków.

Potrzebujemy:
- Europy ludzi, obywateli, kobiet i mężczyzn, a nie Europy rynków, banków i kryzysów
- Europy świeckiego ducha, opartej na silnych wartościach, potrafiącej stworzyć rzeczywistą przestrzeń wolności, solidarności i pokoju dla wszystkich
- Polski modernizacji i inwestycji, a nie Polski wiecznych podejrzeń i zawiści
- Polski europejskiej, a nie smoleńskiej
- Polski równych praw dla wszystkich
- Polski zapewniającej pracę i godne wynagrodzenia, emerytury, renty
- Polski, w której rozwija się nowoczesna gospodarka oparta na wiedzy, powstają nowe miejsca pracy, buduje się silny kapitał ludzki
- Polski, w której obywatele chcą żyć, pracować i spędzać wolny czas, zakładać rodziny, wychowywać dzieci

Musimy wybrać kurs na zmianę.

Drodzy Internauci! 25 maja wybierzecie osoby, które będę miały rzeczywisty wpływ na życie i przyszłość pół miliarda Europejczyków, 38 mln Polaków i każdego z nas. Nie popełnijcie błędu! Głosujcie na listę nr 3 SLD-UP!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza