O autorze
Dziennikarka uzależniona od kultury masowej, vlogerka, graficzka, producentka wideo, wolny strzelec. Wraz z Januszem Raczyńskim tworzy youtube'owy kanał o serialach Jakbyniepaczeć.

Jakbyniepaczeć znajdziesz też na: Facebooku | Instagramie i Twitterze

10 seriali, które musisz nadrobić tego lata

Może pogoda nie do końca o tym świadczy, ale astronomiczne lato już się rozpoczęło. W serialach to czas, kiedy dzieje się niewiele, więc ci, którzy lubią obejrzeć sobie wieczorem jakiś nowy odcinek mogą poczuć pewien niedosyt. Ale nie martwcie się - brak nowości zawsze można zrekompensować sobie nadrobieniem tych seriali, na które nie było jakoś czasu, albo przegrały z bardziej popularnymi tytułami. Które wybrać? Od czego zacząć? Żeby sprawę uprościć przygotowaliśmy dla was dwuczęściowy przewodnik, w którym na pewno znajdziecie coś dla siebie.


W pierwszej części przewodnika przyglądamy się premierom 2015 roku, o których było niewystarczająco głośno, by mogły zebrać dużą oglądalność. A szkoda, bo część z nich to prawdziwe perełki. Nadrabiania jest tym mniej, że poleciały dopiero pojedyncze serie a co się z tym wiąże - jest niewiele odcinków:W drugiej odsłonie przedstawiamy te seriale, które warto obejrzeć mimo, że mają już ponad jeden sezon. Czyli takie, które być może ktoś już kiedyś nam polecał, ale wystraszyła nas ilość sezonów i fakt, że będzie trzeba to wszystko obejrzeć. Te zdecydowanie obejrzeć trzeba:Zapraszam też na kanał Jakbyniepaczeć na YouTube.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
0 0Podgrzewanie tytoniu mniej szkodliwe od palenia? Badania napawają optymizmem
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów