O autorze
Z wykształcenia psycholog. Swoją wiedzę wykorzystuje w pracy z singlami i parami planującymi małżeństwo. Jako matchmakerka - personalny doradca, wspiera w poszukiwaniach życiowego partnera. W pracy z parami, jako wedding plannerka, wspiera narzeczonych w każdym aspekcie przygotowań ślubu i wesela.

Organizatorka perfekcyjnych uroczystości. Profesjonalny doradca, pionierka i promotorka zawodów konsultanta ślubnego i matchmakera w Polsce.

Właścicielka Aspire - jednej z najbardziej doświadczonych i najdłużej działających agencji wedding plannerskich w kraju oraz Aspire Matchmakers - agencji specjalizującej się w konsultingu i profesjonalnym doborze partnerów.

www.aspire.pl
www.aspirematchmaking.pl

Zapraszam do udziału w Pierwszym w Polsce Biegu w Sukniach Ślubnych

Już w niedzielę 14 września odbędzie się Pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych, zorganizowany przez telewizję TLC. Dochód z biletów w całości przeznaczony jest na cel charytatywny, a zwyciężczyni biegu otrzyma m.in. voucher na usługę organizacji ślubu i wesela od agencji Aspire, który mam przyjemność ufundować. Przygotowałam również stoisko, w którym niespodzianki czekają na wszystkie „biegające” Panny Młode, a także „biegnące” w poszukiwaniu interesującej kariery zawodowej przyszłe i potencjalne konsultantki ślubne.Bieganie to zdaje się ostatnio jeden z ulubionych sportów uprawianych amatorsko przez Polki i Polaków, dlatego jestem przekonana, że na starcie Biegu w Sukniach Ślubnych stawi się wiele pań. Nie ma znaczenia wiek, czy stan cywilny uczestniczek, pobiec może każda. Ze swojej strony dla wszystkich biegnących przygotowaliśmy w miasteczku namiotowym towarzyszącym imprezie, stoisko Aspire pełne niespodzianek. Będzie można tam dowiedzieć się wszystkiego na temat usługi kompleksowej organizacji ślubu i wesela, która z pewnością interesuje panie planujące „ten wielki dzień”. Szczególnie jednak zapraszam do spotkania podczas imprezy te uczestniczki, które organizacja ślubów i wesel interesuje zawodowo, które chciałyby rozpocząć karierę profesjonalnej konsultantki ślubnej. Z przyjemnością będę dzielić się swoją wiedzą, zarówno w trakcie wydarzenia jak i już po jego zakończeniu.

Pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych odbędzie się z inicjatywy telewizji TLC w niedzielę, 14 września na warszawskiej Agrykoli. Udział w wydarzeniu wziąć mogą zarówno panie, które już jakiś czas temu wyszły za mąż, jak i te, które do zamążpójścia dopiero się przygotowują. Na uczestniczki, które najszybciej zameldują się na mecie biegu na dystansie 500 metrów, czekają fantastyczne nagrody, w tym między innymi voucher na usługę organizacji ślubu i wesela ufundowany przez agencję Aspire.
Zapraszam do udziału w imprezie i do osobistych spotkań podczas wydarzenia.
Szczegóły na temat imprezy i informacje o tym, jak zgłosić swoje uczestnictwo na: www.tlcpolska.pl/bieg.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie